Авион Insane, забавна мултиплеер игра за агилност за iPhone и iPad

Plane Insane, game ketangkasan multipemain yang menyenangkan untuk iPhone dan iPad 1

Авион Insane е супер зависност мултиплеер мултиплеер игра која не можете да ја промашите

Денес сме среќни да ви претставиме игра која треба да постои на сите iPhone и iPads, тоа е Plane Insane Multiplayer игра, ова е дизајнирано од Евгениј Белов и ви гарантира забава и за линеарна, но и предизвикувачка механика на игри, како на пример за графика и тешкотијата

Insine Мултиплеер Авион

Што е Plane Insane за iPhone?

Ако сте познат и исчезнат Flубовник на Flappy Bird, тогаш ќе ви се допадне Plane Insane бидејќи тој исто така е мултиплеер. Врз основа на истиот принцип на игра, во Авион Insane мора да му помогнете на вашата мала играчка авион да лета низ просторијата, полна со пречки за играчки и најдобро од сè е што не само што можете да играте самостојно, туку можете да се забавувате со fansубителите на играта Оваа трка да се види кој е во состојба да ги надмине сите пречки и да добие највисок резултат.

Затоа, прицврстете ги ремените и подгответе се за натпреварот. 3 … 2 … 1 … Одете!

Авион на авион Луда за уреди со iOS

Оваа забавна игра доаѓа со карактеристики кои ја прават многу посебна, меѓу кои може да се најдат:

  • Линеарна и неограничена игра.
  • Два режима на игра: единечен и мултиплеер.
  • Добро одржувана графика.
  • Забавна музика во аркаден стил.
  • Можност за споделување на вашите добивки.
  • Забава загарантирана

Авионско промотивно видео со авион Insane

Не пропуштајте го промотивното видео на оваа забавна и интензивна игра, тоа е едноставно, но сигурно не можете да престанете да го играте.

Нашето мислење за Plane Insane за iPhone и iPad

Plane Insane Multiplayer е одлична опција за многу познатата игра Flappy Bird, која повеќе ја нема на App Store. Она што најмногу ни се допаѓа за оваа игра е дека, и покрај следењето на истата механика на игри, инвеститорот надмина два модалитети, една индивидуална игра и друга игра со повеќе играчи.

  • Индивидуалните игри ви овозможуваат да играте сами, да добиете повеќе поени за да достигнете колку што е можно повеќе без да погодите какви било пречки, во стилот на Flappy Bird.
  • Мултиплеерските игри се најзабавни и не можете да се забавувате, учествувајте со неколку корисници истовремено 30 секунди и идејата е да добиете најмногу поени, доколку погодите пречка може да продолжите таму каде што паднавте и да се обидете да стигнете до првите стави го

Лудо мултиплеер авион - 12

Ова е игра со многу разгален кориснички интерфејс, нема недостаток на детали и пошироко, иако за време на летот мора да бидеме свесни за пречките што мора да ги надминеме, на патот ќе можеме да ги цениме вештачките дрвја Рок, боја и музика од картон, што ќе потсети Вие сте на најдобрата аркадна игра што можете да ја користите.

Овој пакет карактеристики ќе им овозможи на децата и возрасните да се чувствуваат удобно и да поминуваат часови и часови на забава, тестирајќи ги сите свои умешност и ментални вештини да го допрат вашиот авион на време, онолку колку што е потребно за да не се срушите во него.

За нас, Plane Insane Multiplayer стана забавна и важна игра што не може да се пропушти на вашиот iPhone, iPod touch и iPad.

Преземете Авион Луд за iPhone, iPod touch и iPad

Ако сè уште ја немате оваа забавна игра на вашиот iOS уред (iPhone, iPad), не двоумете се да ја инсталирате преку линкот за преземање директно од App Store што ќе го најдете подолу.

Луд авион мултиплеер на App Store, бара iOS 6.0 или понова верзија. Компатибилен со iPhone, iPad и iPod touch. Оваа апликација е оптимизирана за iPhone 5. Достапна на: Англиски.

Авион со луксузна галерија со повеќе страници со слики за iOS

Подолу можете да најдете галерија на слики што можеме да ги земеме за време на тестирањето на оваа супер зависност игра, не пропуштајте.

Plane Insane, забавна мултиплеер игра за агилност за iPhone и iPad 2

Plane Insane, забавна мултиплеер игра за агилност за iPhone и iPad 3

Ако ви се допаѓа оваа забавна игра, PlaneInsane, добредојдени сте изберете го тоа или Сподели го преку вашите омилени социјални мрежи (Твитер, Фејсбук, итн.) на копчето што ќе го најдете погоре.