Адонс Коди за да ги видите сите спортски текови бесплатно

Адонс Коди за да ги видите сите спортски текови бесплатно

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Јас секогаш барам нови додатоци за Kodi да ви понудам секој ден и по обидот Израел Спорт Решив да го споделам со вас ова фантастично продолжение за Kodi кое ќе ви овозможи бесплатно да го гледате целиот спорт во стриминг.

Со Израел Спорт ќе ги видите сите Фудбал, борење, НБА, Бејзбол, НФЛ, НХЛ и одбојка и многу повеќе и таму се исто така сите гласови да се види италијанскиот фудбал вклучувајќи го и Купот на шампиони и додаток исто така вклучува СпортДивили со целиот спорт стриминг бесплатно.

Има дел А лига каде да ги видите најважните страни од неодамнешните игри, тогаш има и најважните моменти одНБА и така натаму. Очигледно за да ја користите оваа услуга мора или да користите една VPN странски или промена јас ДНС на вашиот уред. Да се ​​инсталира Израел Спорт мора да се нагоре Поставки -> Додатоци -> Инсталирајте од датотеката ZIP и пронајдете ја датотеката ZIP на додатокот и притиснете на неа за да инсталирајте го на вашиот Kodi потоа од Дома одете во Видео -> Додатоци за да го најдете инсталиран Istrael Sport и започнете да го користите.

Повторувам дека сè е нелегално и вие го направите тоа на ваш сопствен ризик и ја преземате вашата одговорност. Овој напис е напишан за информации само со прегледување на ресурс кој е лесно и лесно достапен на Интернет.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!