Апликација за фудбал на Android: Резултати, во живо, новости и предвидувања во една апликација [FotMob]

Апликација за фудбал на Android: Резултати, во живо, новости и предвидувања во една апликација [FotMob]

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

FotMob е фантастична апликација за Android што ќе ви овозможи да го следите светот на фудбалот во рунда и не само резултатите во живо, туку да ги знаете сите новости на тимовите, статистиката, рангот, па дури и шансите за обложување

Апликација за фудбал на Android: Резултати, во живо, новости и предвидувања во една апликација [FotMob]

FotMob е апликација за уреди Андроид што ќе ви овозможи целосно да го следите фудбалскиот свет, не само што резултатите живеат, туку да се знаат вести, рангови, историја, предвидувања е повеќе од сите екипи на најголемите светски првенства.

Можеме да го поставиме омилен тим, добиј го известувања од наш интерес и за националното првенство и во многу странски лиги, знаејќи сè, но сè за сите испитани тимови. Можеби знаеме и каде да се гледа на ТВ игра и знај го календар комплетиран со нашиот омилен тим и FotMob ги поддржува следниве национални првенства и спортски натпревари:

  • ЛШ
  • А лига
  • Лига Европа
  • премиер лига
  • Ла Лига
  • Бундес лига
  • Ередивизие
  • Лига MX
  • MLS (Голема фудбалска лига)
  • и многу други лиги

Резултатите се преземаат директно од страницата со исто име, FotMob.com што е гаранција во однос на фудбалот, каде ќе најдете многу постојано ажурирани новости и сè за тоа како да го следите фудбалот од целиот свет.

FotMob е институција во светот на фудбалот и сега со својата Android апликација која е подобрена од верзија до верзија, сака да ви понуди уникатно искуство од сите гледишта во светот на фудбалот, со многу информации секогаш ажурирани.

Преземете FotMob

Можете да преземете FotMob бесплатно директно од Google Play Store со кликнување на следниот линк, со реклами, додека чини 2,99 евра годишно или 0,89 евра месечно за немање реклами. За правилна работа на апликацијата му треба пристап до мрежата, фотографии, медиа датотеки и датотеки.

Преземи APK FotMob

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!