Битие2: Новите италијански алтернативи на проток на побарувачка

https://techiemoe.com/wp-content/uploads/2020/07/Битие2-Новите-италијански-алтернативи-на-проток-на-побарувачка.png

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Битие2: Новите италијански алтернативи на проток на побарувачка

Stream on Demand е најдобриот додаток за гледање филмови и ТВ серии на италијански јазик на Kodi и во моментов е неспорен лидер на панорамата и додатоците на Kodi на италијански јазик, но наскоро може да има сериозен конкурент. Се вика Битие2 и тоа е спектакуларно нови додатоци за Kodi што ви дозволува видете многу содржини на стриминг на италијански јазик со избрани и квалитетни врски.

Со Битие2 ќе имате пристап до сите врски за да ги видите Италијански филмови и ТВ серии добро организирана во различните делови многу добро организирана и од она што може да се види има уште многу да се подобри, но инвеститорот, J0rdyZ65, ветува дека ќе ја завршиме работата во рок од неколку месеци и ние сме сигурни дека дури и со работата на заедницата овој проект навистина би можел да биде новата граница на Италијански стриминг бесплатно.

Ве потсетувам дека да функционирате најдобро, Битие2, наш совет е да користите еден VPN странски или промена јас ДНС на вашиот уред со оние на Google (8.8.8.8 или 8.8.4.4) за да не бидат блокирани од блоковите наметнати во нашата земја на некои страници.

Преземи Genesis2

Најновата верзија на Genesis2 е ажурирана пред неколку дена можете да го најдете на Google со пребарување на „Преземете го ZIP Genesis2 за Kodi“.

Инсталирајте го Genesis2 на италијански јазик на Kodi

Да се ​​инсталира Битие2 мора да се нагоре Поставки -> Додатоци -> Инсталирајте од датотеката ZIP и пронајдете ја датотеката ZIP на додатокот и притиснете на неа за да инсталирајте го на вашиот Kodi потоа од Дома одете во Видео -> Додатоци за да најдете Битие2 инсталирајте и започнете со употреба.

Повторувам дека сè е нелегално и вие го направите тоа на ваш сопствен ризик и ја преземате вашата одговорност. Овој напис е напишан за информации само со прегледување на ресурс кој е лесно и лесно достапен на Интернет.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!