Внатрешна позадина и рендгенски зраци iPhone 11, 11 Pro и 11 Pro Max

Внатрешна позадина и рендгенски зраци iPhone 11, 11 Pro и 11 Pro Max

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Достапни се внатрешните тапети и рендгенската позадина на новиот iPhone 11, 11 Pro и 11 Pro Max.

Внатрешна позадина и Х-зраци iPhone 11

Дали сакате да го направите вашиот iPhone 11 навистина уникатен? Дали барате еден позадина или позадина зачудувачки за вашиот iPhone 11, 11 Pro и 11 Pro Max? Вие сте на вистинското место!

Подолу го предлагам преземете позадини тоа шоу јас внатрешни компоненти на iPhone 11, 11 Pro и 11 Pro Max или рентгенска слика на новите смартфони на Apple.

Тоа е за навистина уникатни позадини, што ќе ви овозможи да го направите вашиот паметен телефон различен од сите други и да му дадете оригинален допир.

Без да губите премногу време, еве ги врските за преземање на позадини со внатрешни и рендгенски компоненти на новиот iPhone 11, 11 Pro и 11 Pro Max.

Сликите се особено погодни за iPhone 11 Pro, каде што ќе заштедат батерија благодарение на доминантните темни бои и пред се таму каде што ќе бидат поверодостојни и реални благодарение на намалените рамки на уредот. Како што можете да видите, има 2 верзии на секоја позадина: едната ги покажува внатрешните компоненти, а другата што го покажува уредот што се гледа на х-зраци. За секоја слика има специфична варијанта за секој соодветен модел на iPhone, така што сите внатрешни компоненти се правилно претставени и репродуцирани.

Во овој момент само треба кликнете на сликите за да ги видите во максимална резолуција и да ги преземете.

Внатрешна позадина на iPhone 11:

Внатрешноста на iPhone 11.

Постери за X-Ray на iPhone 11 (учтивост на Криејтив Електрон):

Х-зраци на iPhone 11.

Внатрешна позадина на iPhone 11 Pro:

Поранешна позадина на iPhone 11 Pro (учтивост на Криејтив Електрон):

Внатрешна позадина на iPhone 11 Pro Max:

Внатрешноста на iPhone 11 Pro Max.

Постери за iPhone 11 Pro Max X-Ray (учтивост на Криејтив Електрон):

Х-зраци на iPhone 11 Pro Max.

Меѓу многуте предложени средини, која е вашата омилена? Известете ги во коментарите!

И не заборавајте дека ако ги барате официјалните позадини на целиот iPhone 11, можете да ги најдете тука: Преземете ги сите позадини на новиот iPhone 11 | Позадина

Пред да ја напуштите страницата, уште неколку информации за новите паметни телефони на Apple.

Технички лист за iPhone 11

Разговаравме за целосен лист со податоци на паметниот телефон во овие статии:

iPhone 11 цена

Меѓутоа, овде, сите официјални цени на паметните телефони во Италија:

iPhone 11 италијански издание

Паметните телефони пристигнаа во Италија на 20.09.2019 година.

Други статии на iPhone 11

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!