Го купив Галакси С10е за 622 евра. Еве каде

 Го купив Галакси С10е за 622 евра.  Еве каде

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Неколку дена по објавувањето, Samsung Galaxy S10e веќе е на понуда на eBay по неверојатна цена! Најдобра цена на Galaxy S10e за понуда

Понуда Samsung Galaxy S10e

За неколку дена тие ќе се отворат и во Италија продажба на новиот Galaxy S10 на Samsung.

ПРОЧИТАЈТЕ ДА:

Сакајќи да бидат прецизни, телефоните можат да се купат од почеток од 8 март во сите физички и виртуелни продавници.

Како што знаеме, веднаш по отворањето на продажбата на новите Galaxy S10 цената на паметните телефони ќе биде наменета да се спушти и исто така многу, како што се случува веќе неколку години.

Оваа година, сепак, се чини дека работите се уште подобри за сите корисници заинтересирани да купат еден од новите Галакси S10, особено поевтиниот модел, тоа е Galaxy S10e.

Иако остануваат уште неколку дена пред продажбата на овој паметен телефон, нејзината цена веќе почна да паѓа на Интернет.

Галакси S10e: од 780 до 607 евра

На еБај всушност, јас само го купив Галакси С10е за само 622 евра инклузивно на брз и осигурен превоз со DHL. Смартфонот всушност чинеше 607 евра, но на овие морав да додадам 15 испорака, и еве стигнав 622.

Со оглед на тоа Samsung бара 780 евра за Galaxy S10e и дека паметниот телефон допрва треба да пристигне на пазарот, ми се чини МНОГУ интересна понуда!

очигледно штом го видов попустот, не го пропуштив и веднаш го купив паметниот телефон. Моделот што го зедов го имав Европска гаранција, но со неколку евра повеќе можете да го купите тоа опфатени со италијанска гаранција.

Во сите случаи испораката е закажана помеѓу 5 и 7 март, само на време за моето заминување за Холандија, каде ќе можам целосно да ја тестирам камерата со широк агол (но не само) на овој Галакси S10e.

Продавачот е супер сигурен и има лавина од позитивни критики на еБај, па јас сум многу мирен, исто така затоа што купувањето е опфатени со гаранција за клиент eBay: во случај на проблеми од кој било вид, јас сум вратен наплата на моето купување.

Каде е Galaxy S10e во понуда?

Ако исто така сакате купете го Galaxy S10e на понуда по неверојатно ниска цена, можете да одите нагоре еБај

ОВА е моделот што го купив, но наоѓате многу други понуди на Galaxy S10e.

Покријте за Galaxy S10e

По купувањето на паметниот телефон, препорачувам да го сторите тоа исто така купете покритие за да го заштитите од испакнатини, оштетувања и падови. Избравме најдобри во овој напис:

Тоа е сè за оваа вест.

Како што се очекуваше, 622 евра ми се чини апсолутно интересна сума за купување на Galaxy S10e, врвот на опсегот мал, но моќен и на кој не недостасува ништо. Galaxy S10e е паметен телефон што чекав долго време и не можам да чекам да го тестира темелно.

Се гледаме наскоро за целосен преглед!

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!