Добијте форма во лето со оваа фантастична апликација

Добијте форма во лето со оваа фантастична апликација

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Вежбање во 7 минути вежби за губење на тежината е фантастична апликација за Android што ви овозможува да се вклопите на време за летото со многу малку напор секој ден, за помалку од 10 минути

Добијте форма во лето со оваа фантастична апликација

Обука за 7 минути: Вежби за слабеење е апликација која не смее да недостасува на вашиот паметен телефон, ако сакате навреме да се вклопите во текот на летото. Навистина апликацијата ветува со 7 минути тренинг на ден, да изгубат тежина и да се стави на мускулна маса дома без опрема.

Апликацијата е навистина добро направена, убава естетски и со сè објаснето за совршенство со текст, анимации е Видео вежбата да ја извршиме на вистински начин, а во прилог на следново вежбање создадено ад хок, ние исто така можеме прилагоди и создадете нови според нашите вкусови.

Карактеристики

  • Завршете го целиот тренинг на вашето тело за 7 минути научно докажано
  • Пристапете до базата на податоци за рутините за тренингот во домот без алатки за обука на специфични делови од телото (абдоминали, задникот и нозете, рацете и градите)
  • Пристапете до широк избор на индивидуални вежби за да ја изградите вашата лична рутина за обука
  • Детални информации за секоја вежба ви помагаат да тренирате на вистински начин
  • Часовникот за обука ви помага да вежбате време на вежбање и да го следите напредокот
  • Користете контрола на телесната тежина за да ги пратите вашите цели во однос на телесната тежина и губење на маснотиите
  • Победете трофеи секој пат кога ќе постигнете цел
  • Можете да правите дневни вежби удобно дома и без алатки
  • Вежби и вежби за мажи и жени за сите физички нивоа на обука или сила

Преземете обука за 7 минути: Вежби за слабеење

Апликацијата 7 Minute Training можете да ја преземете за Android со кликнување на следниов линк со реклами, додека верзијата Premiun без рекламирање и со сите расположиви вежби чини 2,99 евра.

Преземете АКК 7 минутен тренинг: Вежби за слабеење

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!