Еве ги чевлите „Враќање во иднината“: Најк Адаптер ББ од 350 долари

Еве ги чевлите „Враќање во иднината“: Најк Адаптер ББ од 350 долари

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Самостојните чевли на Најк се конечно реалност и исто така излегуваат на пазарот. Адаптирајте ги ББ веќе се на пазарот дури и ако не доаѓаат евтино

Еве ги чевлите „Враќање во иднината“: Најк Адаптер ББ од 350 долари

На чевли носено од Марти МекФли (Мајкл J.. Фокс) за време на филм Враќање во иднината во 1985 година и хипотезирани како футуристички во 2015 година, на почетокот на 2019 година тие конечно се реалност и се нарекуваат Најк Адаптт ББ.

На само-легла чевли тие се реални и функционални и Најк ги стави на пазарот пред неколку недели во Соединетите Американски Држави до цена од 350 долари. Чевлите се пуштени во продажба и тешко е да ги најдете насекаде, и иако се продаваат по висока цена, тие скокаат, а има и некои проблеми со ажурирањето на фирмверот.

Најк Адаптирајте ББ Рани проблеми со фирмверот: И чевлите повеќе не се врзуваат

Навистина многу корисници Андроид, пријавиле проблем со надградба на софтвер тоа има brikkato фирмверот внатре во чевлите, правејќи ги неупотребливи, бидејќи отидовме блокирајте го физичкиот мотор, електрично контролирана, дури и ако е притиснато копчето за физички да ги прицврстите чевлите.

Според коментарите на Играј продавница, многу сопственици на овие чевли би имале проблеми со фирмвер е спарување, додека е на iOS нема да има такви проблеми, со функционирање на плаши и среќни корисници.

Најк секогаш ја прикажуваше работната апликација iOS, додека е на Андроид никогаш не е видено во работењето, освен во теорија.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!