Заговори од Симпсонови, Грифинс и американски татко 12 август

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови, Грифинс и американски татко 12 август.

Денес, 12 август, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови, Грифините и смешна серија Американски тато.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Сезона 3 еп 22 – Шоуто на Ото

Хомер, поради кавга со Марџ, оди во еден бар каде што запознава келнерска келнерка од земја и, зачуден од неговиот глас, ја прави да снима демо демо што ја прави позната. Хомер на тој начин станува агент на девојчето, Лурлин Лумпин. Сепак, Марџ е jeубоморен и стравува дека може да се појави нешто помеѓу двајцата. Лурлин, всушност, го поканува Хомер во својот кампер и се обидува да го бакне, но Хомер одбива затоа што го сака Марџ. Потоа престанува да биде агент на Лурлин и се враќа кај неговата сопруга.

Сезона 3 еп 23 – Пријателот на Барт се в inубува

Милхаус се в inубува во нова девојка, Саманта Пузаатта, која пристигна во градот и бара Барт да може да ја користи својата колиба за дрво за да ја запознае својата девојка. Барт, за кој се гледа дека му го одзема пријателството, е alубоморен и, знаејќи за ригидноста на таткото на девојчето, го повикува и ја открива аферата на неговата ќерка. Лути, таткото на девојчето ја одзема и ја принудува да оди во интернат само за девојчиња, така што таа веќе не го гледа Милхаус, кој, во меѓувреме, се лути на Барт, но успева да се помири со него набргу потоа, сфаќајќи дека не таа беше вистинската девојка за него. во меѓувреме, Лиза се обидува да му помогне на Хомер да изгуби тежина.

Грифините

Сезона 14 еп 8 – Парализа

О одлучи да учествува во трчањето на биковите со Питер, Кливленд и Квајмир, но е презаситен и останува целосно парализиран. Најпрво пријателите излегоа на пат да се грижат за него, но во првите потешкотии решија да го заклучат во установа за психички болни.

Американски тато

Сезона 12 еп 10 – Туристичка волшебна мистерија во Менхетен

Френсин пишува мистерија која е номинирана за престижна награда: Награда за најдобар Соф-кор жолт, напишана од Осамена Домаќинка. Меѓутоа, на церемонијата, непосредно пред церемонијата на доделување награди што ја смета за победничка, Френсин исчезнува и наградата му се доделува на вообичаениот писател од последните години. Роџер и Стив се трансформираат во Ротела и Сегугио, пред сè за да ги импресионираат познатиот писател на мистерија Jamesејмс Патерсон и да му дадат идеја за неговата следна книга, а потоа да ја пронајдат Франсин… ..

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!