Заговори од Симпсонови, Грифинс и американски тато 26 јули

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови, Грифинс и американски тато 26 јули.

Денес, 26 јули, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови, Грифините и смешна серија Американски тато.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Сезона 11 еп 16 – Бо го губи лицето

Бое победи на конкурс за барман, чија награда е да ја видите фотографијата од неговото лице на календарот Даф. Гледајќи себеси како портретиран на фотографии, тој сфаќа дека е многу грд и се подложува на операција што целосно ги менува неговите карактеристики што го прави исклучително фасцинантен, до тој степен што е ангажиран како актер во сапунска опера. Сепак, Боу успева „некако“ да ги прочита скриптите од последователните епизоди на сапунската опера, и погрешно читајќи, тој е убеден дека продуцентите сакаат да го убијат неговиот лик. За одмазда, Бое го открива во живо развојот на сите идни епизоди, добивајќи како единствен ефект отказот во багажникот. Покрај тоа, падот на сценографијата врз него, поточно на лицето, го искривува лицето повторно, правејќи го точно како што беше порано.

Сезона 11 еп 17 – Барт до иднината

По одморот во шумата, кој не траеше долго заради инвазијата на комарци, семејството Симпсон одлучи да застане во индиско казино, каде што Барт се обидува да измами и завршува во канцеларијата на управителот. За обесхрабрување на Барт, режисерот ја предвидува иднината на момчето. Барт открива дека во 2030 година ќе биде аспирантен неуспешен рок-пејач кој споделува мизерна куќа со Ралф Винчестер, и живее на рамениците на неговата сестра Лиза, која наместо тоа е избрана за претседател на Соединетите држави. Како и да е, Барт ќе и помогне на Лиза да ја извлече земјата од некои финансиски проблеми.

Грифините

Сезона 14 еп 17 – Лотаријата

За да се реши катастрофалната економска состојба, Петар се обидува со картичката за лотарија. и победи. Постепено огромното, ненадејно богатство го трансформира семејството Грифин и особено Петар, кој станува очајна и непочитувана со пријателите од минатото. Но, парите се предодредени да ги снема и тогаш.

Американски тато

Сезона 12 еп 17 – Тешка индустрија Daesong II: Враќање во невиност

За време на поплавата, тоне бродот на кој се наоѓа целото семејство. Стен и Френсин завршуваат на пуст остров, Роџер и Стив се качуваат на спасување, додека Хејли и effеф се спасени со хеликоптер на американската морнарица. Во меѓувреме, на тој остров рај Стен и Френсин го откриваат сфаќањето, сè додека командантот на морнарицата не е во состојба да ги пронајде сите расипани бродови и да ги врати дома.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!