Заговори од Симпсонови, Грифинс и американски тато 26 август

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови, Грифинс и американски тато 26 август.

Денес, 26 август, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови, Грифините и смешна серија Американски тато.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Око за око, заб за заб

Лиза треба да го стави апаратот на забите, но Хомер нема пари да го купи. За да ги влоши работите, неговиот работодавец г-дин Барнс ја укина стоматолошката конвенција за вработените. Тогаш Хомер ги убедува колегите да се побунат, но со „Бурнс“ не е можно да се преговара. Единствениот начин да ја отклучите ситуацијата е да станете штрајк.

Фасадата

Лиза и Барт го пишуваат сценариото за цртан филм и, откако го потпишаа со името на нивниот дедо, го испраќаат на телевизиска мрежа. Сценариото е прифатено, но заслугите и надоместоците одат, со голем гнев на браќата, до дедото. Во меѓувреме, Марџ и Хомер учествуваат на состанокот на поранешните соученици: во оваа прилика излегува дека Хомер никогаш не завршил средно училиште.

Грифините

Денот на вineубените во Quahog

Денот на вineубените во Quahog. Питер и Лоис го поминуваат во кревет. Брајан се соочува со сите негови поранешни девојки. Стиви патува во минатото и се наоѓа како се бакнува што ќе биде нејзината мајка. Крис излегува со внуката на Херберт. Мег е виден со момчето што го запознал на Интернет, кое одзема бубрег. Градоначалникот Вест ја грабнува сопругата од канџите на друг градоначалник. И Quagmire се стекнува со изгледот на жена (додека останува маж, giggety giggety!)

Американски тато

Алунгаколо

Денот на вineубените во Quahog. Питер и Лоис го поминуваат во кревет. Брајан се соочува со сите негови поранешни девојки. Стиви патува во минатото и се наоѓа како се бакнува што ќе биде нејзината мајка. Крис излегува со внуката на Херберт. Мег е виден со момчето што го запознал на Интернет, кое одзема бубрег. Градоначалникот Вест ја грабнува сопругата од канџите на друг градоначалник. И Quagmire се стекнува со изгледот на жена (додека останува маж, giggety giggety!)

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!