Заговори од Симпсонови, Грифинс и американски тато 4 август

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови, Грифинс и американски тато 4 август.

Денес, 4 август, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови, Грифините и смешна серија Американски тато.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Сезона 3 еп 11 – Разрешување на Хомер

Г-дин Барнс започнува да размислува за времето што го поминал во нуклеарната централа и за сите работи што можел да ги направи доколку тој не бил секогаш на работа и, во скломен момент за своите постапки, се предава на притисок од група Германци кои предлага да се продаде фабриката за 100 милиони долари. Новите германски сопственици започнуваат да ја проверуваат продуктивноста на вработените за да ги зголемат приходите на фабриката. Сепак, Хомер покажува дека тој не е погоден за работа на безбедносен инспектор во електраната и е отпуштен од работа; тој само треба да помине време да пие со Бое. Барнс влегува во клубот на пијалок, но е исмешен од Хомер, кој го поканува да го купи фабриката со многу пониска цена, со оглед на состојбата во која е намалена. Бурнс, сфаќајќи во меѓувреме дека без пари луѓето веќе не се плашат од него, реши да го купи фабриката, која е распродадена од очај од страна на Германците, поради големи технички проблеми, за 50 милиони долари. Барнс го сумира Хомер, со намера, сепак, да се одмазди еден ден.

Сезона 3 Еп 12 – Се оженив со Марџ

Марџ стравува дека е бремена и оди кај Доктор. Хиберт за да дознаете. Во меѓувреме, Хомер им кажува на своите деца како се оженил со Марг и како се родил Барт и како се обидел да се вработи во нуклеарната централа за да гарантира стабилна иднина за неговото семејство. По приказната, Марџ се враќа дома и им открива на сите дека не е бремена.

Грифините

Сезона 10 еп 18 – Вие тоа не го правите на ТВ, Петар

Питер почнува да се страстува за детско ТВ шоу. Кога второто ќе биде откажано, Петар одлучи да создаде свое детско шоу. Во меѓувреме, Мег започнува да работи во болницата за да му помогне на др. Хартман.

Американски тато

Сезона 12 еп 3 – Тупаници и смрдеа

На училиште сезоната на тепачи се приближува и Стив и Сот го бараат најдобриот начин да не се покажат премногу и да не бидат насочени. Инспирирани од ново момче кое практикува карате, двајцата пријатели решија да учат и воени вештини за да се одбранат. Сепак, на изненадување на сите, Снот ќе изнесе неочекуван и неконтролиран гнев, за да го загрози неговото пријателство со Стив. Дома, Стен, Френсин и Хејли сакаат да се ослободат од Клаус кој дава неподнослив лош мирис.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!