Заговори од Симпсонови, Грифинс и американски тато 21 јули

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови, Грифинс и американски тато 21 јули.

Денес, 21 јули, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови, Грифините и смешна серија Американски тато.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Сезона 11 еп 6 – Thед за слава, глад за убов

Хомер се стекнува со голема локална популарност за играње совршена игра за куглање. Но, за кратко време популарноста поминува, а Хомер брзо се заборава. По несмасен обид за самоубиство, во кој тој е спасен од Ото, Хомер одлучи да го посвети својот живот на своите деца по разговорот со Рон Хауард. Хомер е посветен особено на малата Меги и ја запишува на курс за пливање во базен, каде сепак Меги докажува дека не верува во нејзиниот татко. Хомер се обидува повторно во морската вода, но завршува давење. Неверојатно ќе биде малата Меги да го спаси, покажувајќи му колку го сака (а потоа таа сама ќе направи совршен натпревар за куглање).

Сезона 11 еп 7 – Кога ништо кога премногу!

Манџула и Апу се обидуваат да имаат дете, но поради преголема количина апчиња за плодност, Манџула раѓа осум близнаци. Првично помогнати од некои спонзори, парот е напуштен, бидејќи девет се родени во Шелбивил. Единствено решение се чини дека е понудено на Апу и Манџула од директорот на зоолошката градина, да ги покаже осумте деца во една емисија. Меѓутоа, кога Апу реши да престане со експлоатацијата на децата, директорот на зоолошката градина одбива да го раскине договорот. Евентуално, ситуацијата е решена кога детското шоу се заменува со оној во кој Хомер еБач Патрик (во улога на Еди Мунстер), се соочуваат со кобра на едн циклус.

Грифините

Сезона 14 Еп 14 – Новите авантури на стариот Том

Далас Портланд пристигнува во Канал Пет Вести, жив известувач кој веднаш ги освојува срцата на дамите и прави рејтингот да лета кон starsвездите. Том Такер е расипан и на крајот отпуштен од работа. Петар реши да му помогне да си го врати местото. Во меѓувреме Брајан купува скап прстен во продавница за накит за да ја импресионира нарачката, со идеја да го врати додека не е на должност. Но, неочекуваното е зад аголот.

Американски тато

Сезона 12 еп 14 – Играта на вдовиците

Френсин и Роџер, во отсуство на Стен, играат да прават вдовици, сè додека Френсин не сфати опасност од работата на нејзиниот сопруг и не одлучи да се подготви за тажната евентуалност дека нешто лошо му се случува. Така тој оди да работи во вечера за вечера. Стен успева да ја донесе дома, раскажувајќи that дека има разбрано како се чувствува и showing покажувајќи дека може многу добро да го стори тоа. Стив подготвува борба за борење со пријателите во подрумот, но, одеднаш, се појавува директорот Луис, кој почнува да ги тепа рацете, кршејќи ја регулативата што предвидува апсолутна забрана за какво било нарушување.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!