Заговори од Симпсонови, Грифинс и американски тато 19 јули

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови, Грифинс и американски тато 19 јули.

Денес, 19 јули, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови, Грифините и смешна серија Американски тато.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Сезона 11 Еп 2 – Специјални помагачи на Барт

Откако бил укори од директорот Скинер, на Барт му бил дијагностициран синдром на хиперактивност на дефицит на внимание во текот на денот на спречување пожар и бил третиран со психијатриски лекови. Барт првично стана интелектуалец и дисциплиниран, но по некое време исто така се откри дека е параноичен и загрижувачки, до тој степен да се сомнева дека го шпионирале сателитите на „Мајор лига Бејзбол“. Во тој момент Барт започнува да работи околу Спрингфилд возејќи резервоар додека не истече бензинот. Тогаш Барт има за цел топови кон небото и пука удри во бејзбол сателит од мајор лига, каде што беа присутни податоци за сите граѓани на Спрингфилд и, според тоа, неговата теорија докажува како точна.

Сезона 11 Еп 3 – Погодете кој доаѓа да критикува

Хомер е ангажиран како кулинарски критичар за локалниот весник. Поради неговата неодредена loveубов кон храна, Хомер поволно прегледува во кој било ресторан во кој стапува, принудувајќи му на неговата ќерка Лиза да пишува критики. Менаџментот на весникот, сепак, бара од Хомер да биде посериозен во пресудите, но добивање на резултат да го направи Хомер хиперкритичен и презир кон секое јадење, вклучително и вечерата подготвена од Марџ. Реставраторите на Спрингфилд решија да се одмаздат убивајќи го Хомер, користејќи отровна крем масна. Сепак, Лиза успева да ги открие злите планови на рестораните и да го спаси нејзиниот татко во последен момент.

Грифините

Сезона 14 еп 12 – Донесете го писмото

Незадоволен од градинката во која присуствува Стиви, Лоис одлучи да го испрати во многу поскапа. Сепак, да се соочи со трошоците за новата градинка, таа е принудена да најде работа. Кливленд ја ангажираше како поштар во поштата каде што работи. Додека организирал стари писма што никогаш не биле доставени, Лоис открива писмо што Петар му го испратил на една жена една недела пред нивната венчавка. Заинтригирана, таа одлучи да се сретне со жената што нејзиниот сопруг и ја напишал и hands го дава старото писмо.

Американски тато

Сезона 12 Еп 12 – Сопругата на стоматологот

Стен, Стив и Хејли се враќаат дома по првото вежбање со кросфит. Тие се возвишени, но по некое време тие целосно престануваат. Клаус го искористи ова и организира забава на која присуствуваат сите видови на перверзии. Willе биде Треј, инструктор на Crossfit, да ги спаси. Френсин и Роџер ја запознаваат Мередит Филдс, исклучителна жена, сопруга на забар. Роџер останува зачуден и се прашува дали има некој од неговите ликови што може да ја победи. Бидејќи не може, таа одлучи да ја замени. Френсин ќе го убеди да ја надмине кризата со идентитетот.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!