Заговори од Симпсонови, Грифинс и американски тато на 30 август

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови, Грифинс и американски тато на 30 август.

Денес, 30 август, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови, Грифините и смешна серија Американски тато.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Крусти го истера

Децата секојдневно го следат шоуто на кловнот на Крусти на телевизија. Програмата, сепак, го губи слушањето кога ќе пристигне нов лик на телевизиските екрани, Габо. За повторно започнување на шоуто на Крусти, нејзините лични обожаватели Лиза и Барт, организираат специјална во која ќе учествуваат бројни успешни starsвезди.

Марџ во ланци

Барт, Лиза и Хомер, задржани од силно влијание, го малтретираат сиромашниот Марџ со барања од сите видови. Ената, која сега е на работ на нервен слом, оди на шопинг, но заборава да плати за шише бурбон. Потоа е уапсена, судена и осудена на триесет дена затвор. И само во овој момент Хомер и неговите деца сфаќаат колку е важно присуството на Марџ за нив.

Грифините

Лоис преку Интернет / еротска линија

Со оглед на тешката економска состојба, Лоис прифаќа работа како телефонски оператор за телефонска линија, но не кажува никому. Петар, уморен од постојаното одбивање на Лоис, му дозволува на о и Квагјер да го убедат да ја нарече еротската линија. Тој станува редовен клиент и се в inубува во гласот на Лоис, не знаејќи дека тоа е неговата сопруга.

Американски тато

Постојаниот регистар

Стен е отпуштен од ЦИА заради кратење на буџетот. Тој се наоѓа себеси како невработен и не може да најде ништо, затоа што открива дека на неговиот постојан регистар неговата работа како агент не е обележана: тоа е државна тајна. Во меѓувреме, Стив ја започна својата прва летна работа во супермаркет. На предлог на Френсин, тој ќе го ангажира таткото. Работите не одат добро меѓу двете. Дома, Стан го робува својот син и го тера да прави непотребни работи и задачи. Во супермаркетот, Стив се одмаздува на својот татко сè додека не го отпушти, уништувајќи го Постојаниот регистар. Чувствувајќи се виновни, Стен организира рација во неговата поранешна канцеларија со Стив за да го поправи својот постојан регистар. Двајцата ќе успеат, но ќе бидат блокирани при излегување. Потоа, со среќна случајност, Стен ја обновува својата работа.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!