Заговори од Симпсонови, Грифинс и американски тато на 4 јули

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови, Грифинс и американски тато на 4 јули.

Денес, 4 јули, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови, Грифините и смешна серија Американски тато.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Сезона 10 еп 5 – Од theвездите до шталите

По несреќата со падобран, Хомер се пика во тајната куќа на актерите Алек Болдвин и Ким Басинџер, кои пристигнале на Спрингфилд во потрага по спокојство. Двајцата актери, чиј дом исто така го чести режисерот Рон Хауард, го ангажираат Хомер како асистент, додека тој не открива никој за нивното присуство. Сепак, човекот не може да ја чува тајната и наскоро целиот град е свесен за домот на двете славни личности. Бесен и разочаран, двајцата актери раскинуваат каква било врска со Хомер, кој и покрај поставува музеј за славни ѓубре веднаш пред нивната вила. Откриен музеј, додека тие отидоа да се извинат, Алек Болдвин, Ким Басинџер и Рон Хауард почнуваат да го бркаат Хомер, и на крајот добија рестриктивен ред, така што тој веќе не може да му пријде на славна личност жива или мртва. Епизодата завршува со тоа што Рон Хауард успеа да добие филм направен со сценариото што Хомер претходно го напишал.

Сезона 10 еп 6 – Хомер син на цвеќе

Хомер открива дека не знае што е првичното „Ј“ на неговото средно име. За да дознаете, таа оди на фармата каде нејзината мајка живеела кратко време, а на фреска дизајнирала открива дека „Ј“ се залага за „Jayеј“. Тука Хомер се среќава со Мунки и Сет, двајца мажи кои сè уште живеат според хипи верувањето од седумдесеттите години. Хомер реши да им се придружи, но разочаран е што открил дека Мунчи и Сет водат фабрика за производство на органски сокови од овошје. Хомер ги убедува двајцата да поминат еден ден како хипи, но по нивното враќање откриваат дека фризбата со која играл Хомер се заглавила во механизмите на фабриката за овошни сокови, дувајќи го целото производство. Неисправно, Хомер непознат кон Мунчи и Сет го користи зеленчукот од „личната“ градина на двајца хипици за да произведе повеќе овошен сок, што тој лично го дистрибуира, без да сфати дека зеленчукот што тој го одбрал бил peyote.

Грифините

Сезона 14 Еп 1 – Нежно ме интоксицирај

Американски тато

Сезона 12 еп 1 – Корените на Стен

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!