Заговори од Симпсонови, Грифинс и американски тато на 25 август

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови, Грифинс и американски тато на 25 август.

Денес, 25 август, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови, Грифините и смешна серија Американски тато.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Ја сакам Лиза

Тоа е Денот на в Valentубените и Ралф, соученичка од Лиза, е тажна затоа што не добила ниту честитка. Лиза, извини, пишува една. Ралф го толкува овој гест на сожалување како чин на убов и почнува упорно да court се додворува на Лиза, која сепак прави сè за да го обесхрабри, дури и оди дотаму што ќе го навреди. На крајот, Ралф и се извини на Лиза за неговото инсистирање и посочува дека таа едноставно останува добри пријатели.

Без пиво за Хомер

Во Хомер, уапсен за пијан возење, му се одзема лиценцата. Марџ го моли да не пие пиво барем еден месец, но на Хомер ќе му биде тешко да ја задоволи.

Грифините

Комедија на Брајан

Брајан пишува комедија, која постигнува одреден успех на Quahog. Но, кога Стиви го пишува своето исто така, Брајан сфаќа колку е подобар неговиот пријател и неговата сигурност почнува да пропаѓа.

Американски тато

Гледам иднина

После несреќа, Роџер оди во кома. Кога се разбуди, сите се околу него. Траумата „му дала на Роџер нова способност: со допирање на луѓето ја гледа нивната иднина. Откако ќе ја спаси благодарноста на својата моќ, тој ќе биде презаситен со барања. Но, наскоро сите ќе разберат дека знаењето на иднината може да ве спречи да живеете сегашност.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!