Заговори од Симпсонови, Грифинс и Теорија на Биг Бенг 9 септември

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови, Грифинс и Теорија на Биг Бенг 9 септември.

Денес, 9 септември, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови, Грифините и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Прекрасен дедо

Симпсонови одат на напуштена аукција на депозити и освојуваат една. Кога ќе го отворат, откриваат дека тој му припаѓал на дедото Абе. Од пронајдените предмети, огледала, перики и наметки за облекување, тие веруваат дека дедото е геј. Но, благодарение на господинот Барнс, тие разбираат дека неговиот дедо бил шампион во борење, мразен од сите за неговата ароганција. Г-дин Барнс инсистира на тоа Абе да се врати на рингот и на крајот да го убеди да го стори тоа.

Црно око

Нед Фландрија, во склоп на гнев, го удира Хомер во очи. Хомер не се одмаздува и не му простува оставајќи го Нед да се мачи себеси во вина. Во меѓувреме, замената на наставникот на Лиза пристигнува во основното училиште. Учителката веднаш покажува дека не може да ја издржи Лиза со тоа што и стави лоши оценки и ја малтретира. Хомер има идеја да го реши проблемот.

Грифините

Мини Петар

Петар забележува чуден раст на вратот и открива дека има остаток близнак. После операцијата на д-р Хартман, мини Питер се појавува и станува нов член на семејството. Лоис и момчињата се воодушевени од него, додека Петар има чувство дека новодојдениот го краде шоуто и медитира за да се ослободи од него.

Теорија на Биг Бенг

Слабеење на концентрацијата

Леонард и другите размислуваат за фактот дека престанале да се посветуваат на пронајдоци заради своите девојчиња и затоа одлучуваат да организираат научно повлекување. Во меѓувреме, Пени, Бернадет и Ејми одат во Лас Вегас за викенд на необична забава.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!