Заговори од Симпсонови, Грифинс и Теорија на Биг Бенг 13 септември

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови, Грифинс и Теорија на Биг Бенг 13 септември.

Денес, 13 септември, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови, Грифините и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Виски бизнис

Бо се обидува да му стави крај на тоа, но е зачуван во екстремисти од Хомер, Карл и Лени. Пристигнува Марге, кој предлага да го одведат на прошетка во големиот град. Еве, пријателите му даваат на Боу нов фустан, со кој чувствува дека има нова енергија и нова виталност. Враќајќи се во неговиот бар, тој го чисти и го обновува. Во овој момент пристигнуваат двајца патрони кои му предлагаат на Бои да влезе во берзата со вискито произведено од него. За жал, работите не се одвиваат точно како што беше планирано, а Бое се враќа во неговиот тажен и тажен бар како порано. Во меѓувреме, Барт, кој беше обвинет од неговите родители да се грижи за неговиот дедо, по повредата, го лекувал и се грижел за него, само за да открие дека заболувањата на Абе биле сите измислица да има мала affубов.

Прекрасен Бартер

Скинер ја повикува Марџ и предлага таа да и дозволи на Барт да земе лекции по музика за да ја канализира својата деструктивна енергија. Изборот за настава паѓа на многу убава млада руска пијанистка Zhана, која живее со нејзиниот татко Слава. Во замена за часови по пијано за Барт, Марге ќе му одржи лекции за возење на Слава. За да продолжи да ја гледа Zhања, не биде добар во игра, Барт користи измама: тој го става на електронското пијано ДВД со музиката за која се преправа дека свири. Продолжувам кон овој стратум дека е многу успешен. Но, во одреден момент тој не се чувствува како да го измами Марџ и другите и признава сè.

Грифините

Brивотот на Брајан

Стиви одлучи да ја уништи својата машина за време и ја одведува на депонија со Брајан. Таму меѓу многуте фрлени работи, тие наоѓаат хокејска мрежа и ја одведат дома. Непосредно пред да започне да игра, сепак, Брајан е погоден од автомобил. Веднаш е однесен на ветеринарна клиника, но неговата состојба е многу сериозна и за жал не може да го стори тоа. Смртта на Брајан остава ненаметлива празнина и Лоис верува дека можеби е соодветно да се земе друго куче. Во продавница за миленичиња тој наоѓа куче по име Вини и одлучува дека ќе го замени Брајан. Вини веднаш е прифатена во семејството. Но, Стиви не може да го издржи фактот дека членовите на неговото семејство веќе го замениле неговиот пријател Брајан, кого многу му недостасува.

Теорија на Биг Бенг

Возбудата на недоразбирање

Списание сака да ја вклучи Бернадет во една статија за педесетте најсексапилни научници во Калифорнија, но Ејми смета дека етички неточна. Во меѓувреме, д-р Оливер Лорвис, еден од новите клиенти на Пени, се појавува на нејзината врата со намера да и се суди на неа.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!