Заговори од Симпсонови, Грифинс и Теорија на Биг Бенг 20.09

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови, Грифинс и Теорија на Биг Бенг 20.09.

Денес, 20 септември, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови, Грифините и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Пиратите од Спрингфилд

Хомер е секогаш последен што гледа филмови во кино. За да бидете во тек, на предлог на Барт, започнете да ги преземате од Интернет. Потоа, тој реши да отвори услуга за сите граѓани на Спрингфилд: киното „Пирададизо“, на кое тој проектира точно илегално преземени филмови од Интернет. Марџ, верувајќи дека прави вистинска работа, го осудува и Хомер е затворен од ФБИ. Хомер ја брани својата кауза во судењето, на кое присуствуваат и некои холивудски купишта, а присутните продуценти одлучуваат да ја повлечат жалбата. Навистина, тие бараат од него да напише филм инспириран од неговата приказна. Но, кога пријателите организираат проекција на неговиот незаконски преземен филм за да го изненадат, Хомер воопшто не го снаоѓа добро.

Оженет со Блоб

Loveубовта тропа на вратата на Комичкиот човек: Кумико пристигнува и тој чувствува дека нешто се менува. Бидејќи неискусен е во врска со работите на срцето, тој оди да добие совет од Хомер и Марџ. Двајцата ја извлекуваат новата двојка и по некое време Кумико реши да оди и да живее во подрумот на Стрипот. Но, таткото на Кумико доаѓа да ја скрши идилата: тој сака таа да се врати во Јапонија за да се грижи за 87 стари лица. Тој и Хомер одат заедно да пијат, а таткото се убедува себеси да ја остави девојката сам. Така Кумико и Стрипот можат да го исполнат својот loveубовен сон.

Грифините

Брајан е лош татко

За време на ловското патување, Петар го повредил Квагмер во раката. Кој одлучува дека не сака повеќе да биде негов пријател. Во меѓувреме, синот на Брајан Дилан го повика неговиот татко му велејќи му дека треба да дојде во Quahog и дека би сакал да го запознае. Брајан, управуван од Стиви, закажува состанок со својот син, но тогаш размислува за тоа и одлучува да не сака да го види. Од ТВ, сепак, тој дознава дека Дилан е еден од протагонистите на ТВ серијалот што ќе се снима во Quahog, и одлучува да го експлоатира со тоа што ќе се остави да биде ангажиран како сценарист на серијата.

Теорија на Биг Бенг

Дезинтеграција на сондата

Рај е многу напнат, бидејќи вселенското летало што го испрати со својот тим во Плутон девет години порано е да стигне до својата дестинација. во меѓувреме Леонард и Шелдон се убедени од Пени и Ејми да направат нешто што девојките го сакаат, и така одат на шопинг.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!