Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 2 декември

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 2 декември.

Денес, 2 декември, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Милхаус повеќе не живее овде

Милхаус и неговата мајка се преселуваат во Капитал Сити. Барт се наоѓа без најдобриот пријател и Кирк без син. Малиот Симпсон се поврзува со неговата сестра Лиза и врската се повеќе и повеќе се зголемува сè додека Кирк не добие „старателство над сожалување“ за неговиот син. Во меѓувреме, Хомер се опива и греши за ѓубре. Со ова недоразбирање тој сфаќа дека питањето не е лош извор на приход.

Паметен и супер паметен

Кога Апу и Мајула испраќаат две од своите осум близначки деца во престижната Градинка на Мис Викерботм, Хомер одлучи да му се придружи и на Меги. Отпрвин Меги е одбиена затоа што не зборува, но со тек на време Лиза наоѓа скриени квалитети кај малата сестра и благодарение на нив е што излегува дека количникот на разузнавање на малото девојче е дури и повисок од оној на Лиза. Деморализирана затоа што веќе не е „паметна“, Лиза се обидува на други начини да привлече внимание кон себеси, вклучително и обидот да ја саботира иднината на Меги. На крајот излегува дека Меги не е генијалец. Лиза ги даваше одговорите возвишено.

Теорија на Биг Бенг

Мешањето на новиот закупец

Многу убава девојка се преселува во палатата на Пени и нејзините несмасни научни пријатели веднаш ги губат главите за неа, правејќи го Пени jeубоморен …

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!