Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 15 декември

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 15 декември.

Денес, 15 декември, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Рап рап

За да оди на рап-концертот „Убиство за живот“, Барт, со дозвола на Хомер, го купува билетот со свои пари. Марџ оди на дивеење принудувајќи го нејзиниот сопруг да се сврти наоколу. Малиот Симпсон не се откажува и реши да оди на концертот како и да е без знаење на семејството. Зафатен од бес на музиката, Барт се најде на сцена играјќи се со рап-пејачот, Алкатраз. Кога се вратил, ќе се врати во куќата, момчето сфаќа дека неговите родители го забележале неговото исчезнување. За да избегне Sonic казна, тој одлучи да не се врати дома и се преправа дека е киднапиран. Милхаус го крие својот пријател во куќата на неговиот татко, Кирк, без тоа да го знае. Во меѓувреме, Винчестер, депресивен од неговиот долг синџир на професионални колби, прави добар потег за решавање на случајот со киднапирање сè додека не постигне позитивен исход. Додека откритието на Барт му дава на Винчестер толку посакуваниот пр …

Роднини змии, браќа ножеви

За време на школското патување во глечерот Спрингфилд, Барт никогаш не пропушта можност да ја направи Лиза смешната смеса на ученикот. Лиза, достигнувајќи ја границата на издржливост, се брани со тоа што добила судска забрана против нејзиниот брат што бара Барт да задржи одредено растојание од својата сестра. Ова ќе предизвика голема непријатност како дома, така и училиште. Само кога ќе се одмазди на нејзиниот брат, Лиза одлучи да стави крај на тортурата на Барт. Во меѓувреме, Хомер го заменува својот татко во „Емпорио Бараонда“ како рецепционер, но има многу малку добредојде во ова друштво….

Теорија на Биг Бенг

Резултатот од гаден поставата

Шелдон има пресметка со својата немисија, Star Trek: The Next Generation глумецот Вил Виротон (кој игра сам). Воловиц го прашува Леонард дали Пени може да го запознае со некој од неговите пријатели.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!