Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 6 декември

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 6 декември.

Денес, 6 декември, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Двајцата бегалци

Барт комбинира еден од своите и е испратен во куќа за поправање. Тука тој се среќава со хулиган по име inaина кој го принудува да избега со неа затоа што двајцата се лисици заедно. Иако inaина сака да се појави силна и силна волја, на крајот докажува дека е кревка и има потреба од топлина на семејство што и недостасува. Двајцата бегалци се пронајдени и inaина, преземајќи ја целата одговорност за бегството, е вратена во затвор.

Мојата голема свадба со маснотии

Директорот Скинер и Една Капрапал ја организираат својата свадба. Но, во ваква околност се открива бесмислениот и неопределен карактер на Скинер. Кога стигна до олтарот, Една, сфаќајќи го недостигот на ентузијазам од страна на идната младоженецот, одлучи да го фрли таму и да избега. Само сега, откако го изгубив. Скинер сфаќа дека таа беше theубов на неговиот живот, но доцна е. Капрапал присуствува на Стрип Човекот, тие се добри заедно, но кога тој предлага да се ожени со него таа го одбива затоа што тој открил дека слободата е бесценета.

Теорија на Биг Бенг

Нормализација на Лас Вегас

Леонард и Рај го влечат Воловиц во Лас Вегас за да му помогнат да го надмине распадот со Лесли. Шелдон сам и среќен што е дома, останува затворен надвор од вратата и има само едно лице да побара гостопримство … Пени …

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!