Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 30 ноември

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 30 ноември.

Денес, 30 ноември, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Марџ против синглови, постари лица, парови без деца, тинејџери и

Кога група составена од синглови, постари лица, парови без деца, тинејџери и геј мажи се собира да протестираат против обврската за фаворизирање на семејствата (исто така преку данокот на имот што се користи за едукација на деца кои немаат), Марге станува носител на стандарди на семејствата со помош на Барт и Лиза.

Робот-Хомер

Хомер, убеден дека неговиот син не го цени, одлучува да изгради робот и да се претстави пред преносот во кој се борат роботи. Не можејќи да изгради работен и не сакајќи повторно да го разочара својот син, Хомер завршува создавајќи робот што го управува одвнатре. Барт, несвесен за присуството на неговиот татко во лименот, се радува кога неговиот робот ги победи сите борби и ќе мора да се бори за титулата. Само во текот на финалето малиот Симпсон го открива неговиот татко заклучен во роботот, но тоа не влијае на почитта што ја има за него, во спротивно. Во меѓувреме, умира мачката на Лиса, Снежни топки II. Марџ се обидува да го укине моралот на нејзината ќерка, разгорена од болка, правејќи ја да избере друга мачка во засолништето за животни. За жал, ова премногу умира и следниот исто така завршува на ист начин. Малата Симпсон верува дека носи лоша среќа и не сака друга мачка сè додека не тргне во слабиот среќен шарм.

Теорија на Биг Бенг

Бинарен терминатор

Момчињата, кои патуваат во Сан Франциско за да присуствуваат на научен симпозиум, откриваат со голема возбуда дека Лето Глау, толкувач на серијата „Терминатор: Сара Конор хроники“ е на свој воз.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!