Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 29 ноември

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 29 ноември.

Денес, 29 ноември, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Панзозо и крзнено

По повод Денот на мајката, Хомер го купува апаратот „Ла Фиера во Кучини“ за да и ја даде на сопругата. Хомер ја користи оваа контрацепција за да создаде куклена топка направена целосно од шеќер, но Марџ го принудува да го исфрли. Тато Симпсон го одведува во депонијата Спрингфилд каде е нападнат од мечка. Кога медиумите го етикетираат како „кукавица“, Хомер создава „оружје“ против оружје и оди да се соочи со beверот. Двајцата се судираат, но на крајот стануваат пријатели и Хомер дури успева да го спаси животот.

Денес сум кловн

Крусти признава дека не го гледал Бар Мицва и се обраќа кон неговиот татко за помош. Подоцна, кога кловнот сфаќа дека неговите телевизиски заложби го принудуваат да работи дури во сабота, ден за одмор на Евреите, тој предлага да ангажира презентер за да го замени во емисијата во саботата. Не сакајќи да ангажира некој што го засенува или ја загрозува неговата кариера, Крусти го ангажира Хомер. На првото шоу, Хомер и неговите гости, Лени, Бо и Карл, ги освоија симпатиите на публиката решавајќи се на секојдневните теми.

Теорија на Биг Бенг

Заситеноста на перницата

Играта на МакБаскет станува повод за кавга за Леонард и Пени, додека се создава момент на романса помеѓу Хауард и Лесли …

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!