Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 28 ноември

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Текстури Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 28 ноември.

Денес, 28 ноември, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Претседателот носи бисери

Лиза го заменува Мартин како претседател на студентското тело победувајќи го Нелсон. Наставниците веруваат дека малиот Симпсон има премногу моќ и тие ја одвраќаат од правење вистински промени, исполнувајќи го нејзиниот ден со непотребни задачи. Кога Лиза открива план од директорот Скинер и Надзорникот Калмерс кој би извадил три предмети од училишниот буџет: уметност, физичко образование и музика, таа прогласува штрајк на студенти. Ова е толку успешно што малиот Симпсон е испратен во училиште за супер надарени (и проблеми со проблемот).

Долга лоша среќа на кралицата

Г-дин Барнс изгуби сметка од илјада долари; Бурт го наоѓа и го користи за да му понуди престој во Англија на своето семејство. Откако ќе пристигне, Марџ го моли Хамер да се увери дека ова резултира во патување без несреќи, што се случува сè додека Хомер не го сруши кралскиот превоз со кралицата Елизабета внатре. Хомер оди на суд и е осуден на смртна казна. Beе биде само благодарение на петициите упатени до Неговото Височество дека папата Симпсон ќе може да се прости и да се врати безбедно во Америка со семејството.

Теорија на Биг Бенг

Капацитет на мајката

Неочекуваната посета од неговата мајка го наведува Леонард да се доближи до Пени и да им даде на нивната врска втора шанса …

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!