Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 25 ноември

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 25 ноември.

Денес, 25 ноември, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Судирај ме нежно

За време на натпревар за најгрдото куче, Бое дава некои коментари кои ги прават сите да се смеат. Кога Крусти го поканува да излезе на сцена, тој докажува дека е добитник судија: духовит, каустичен, духовит. Значи, тој е повикан на неколку натпревари, сè додека еден ден не се јави во агенција холивудски агент, кој бара од него да му суди „Американски идол“. Симон Коуел, еден од познатите судии на програмата, се преправа дека е негов пријател и го одвраќа од тоа да стане перфиден и саркастичен, затоа што во спротивно ќе остане исто како него. Кога ќе дојде време на Бое, тој е многу нежен и се пресели со конкурентот, но веднаш по Симон го напаѓа, правејќи го да изгледа лошо. Очигледно, тоа беше стапица да го спречи Бо да стане познат. Така, Бое се враќа во неговиот бар и го продолжува животот. Додека барот е затворен, Хомер не знае што да прави, а тој е секогаш дома правејќи проблеми, толку многу што Марџ го турка да игра голф, да не го има секогаш на патот. Но, кога ќе сфати дека тој спорт би можел да се нурне …

Мајка ми избега

Хомер дознава каде е неговата мајка преку сублималните пораки во написот во весник. Кога бабата Симпсон се враќа на Спрингфилд, таа е веднаш препознаена од полицијата и г-дин Брнс и влегуваат на суд за саботирање на бактериолошката војна во 1960-тите. Со помош на Хомер, таа е ослободена, но кога открива дека користела лажни имиња, таа е уапсена за кривично дело фалсификување. Хомер го зафаќа автобусот што ја пренесува својата мајка во сојузен затвор и се обидува да и помогне да избега, но не сакајќи да го вклучи неговиот син, бегалецот го турка од возилото и заминува. Кога автобусот се сруши, се стравува дека баба Симпсон е мртва, но друга сублимална порака во весникот го открива спротивното.

Теорија на Биг Бенг

Пропустливост на финансиите

Пени има финансиски проблеми и Шелдон ги позајмува своите пари за да ја плати киријата и сметките. Потоа, Леонард открива дека Курт, неговиот поранешен, her должи голема сума пари и се обидува да ги врати …

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!