Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 22 ноември

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 22 ноември.

Денес, 22 ноември, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Американска историја X-cellente

4-ти јули е и г-дин Барнс одлучи да фрли голема забава, во која Хомер, Лени и Карл треба да работат како робови. За да избегнат замор, тие тајно влегуваат во визбата на Бернс и се опиваат со шишиња огромна вредност. Кога пристигнува полицијата повикана од постариот богат човек, тој открива украдена слика на Вермејер во куќата, а за изгореници ги ослободува лисиците на рацете. Додека е во затвор, управувањето со нуклеарната централа им е доверено на Смитс, кој во прво време е демократски и пријателски, кога тогаш открива дека Хомер и другите го искористуваат тоа, тој станува уште понемилосрден и лош од Бернс, толку многу што жали . Така, Хомер, Карл и Лени го избегнуваат Бурнс, кој во меѓувреме беше убеден да се преобрати кај Исус од страна на голем и голем затвореник. Откако излегол, Барнс се враќа во лошото старо некогаш.

Глава на срцата

За недоразбирање, Хомер е обвинет за создавање временски услови во банката и осуден на сто часови корисни услуги за заедницата. Кога Хомер го дели ручекот со комесарот Винчестер, тој е импресиониран и го третира како негов најдобар пријател. За време на грабежот, Винчестер го штити Хомер и завршува во болницата. Хомер останува со него ноќ и ден додека не се разбуди, кога ќе одлучи да си оди дома, Винчестер се чувствува предаден и исчезнува. Хомер оди во потрага по него, и го наоѓа како се обидува да ги запре Фат Тони и Луи да се борат со едно од нивните злосторства. Но, двајцата насилници ги заклучуваат во багажникот, подготвени да ги убијат. Хомер го охрабрува Винчестер да верува во себе, а двајцата успеваат да се спасат и повторно да се дружат. Во меѓувреме, Барт е осомничен за пединг и употреба на лекови, но Марџ открива дека сомневањата се целосно неосновани.

Теорија на Биг Бенг

Хипотеза за соли на бања

Пени започнува да се дружи со еден од колегите на колеџот на Леонард, повредувајќи ја и сопствената loveубов. Во меѓувреме, Шелдон го тестира трпеливоста на своите пријатели со тоа што ги замолува да го почитуваат неговиот личен деклалог за тоа како да изберете подарок …

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!