Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 14 ноември

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 14 ноември.

Денес, 14 ноември, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Theаволот носи Нада

Супервизорот на Хомер, Карл и Лени се пензионира, а Г-дин Барнс одлучи да го назначи Карл на негово место, но тој станува многу пребирлив и баран. Тој го назначува Хомер за свој асистент и го тера да работи многу. Во меѓувреме, Марџ и пријателите на добротворниот клуб, за да соберат средства, одлучуваат да направат календар. Фотографот ја прави Марџ пијан и ја носи во прилично смели пози, до воодушевување и задоволство на мажите во градот. За да закрепне некој живот како двојка, Марџ му нуди на Хомер романтичен викенд, но Хомер го поминува на спиење. Марџ е толку лута што фрла риболов лилјак, удирајќи го Нед Фландрија. За да се извини, тој го поканува на вечера, и двајцата ќе се предадат на меѓусебната привлечност, но застануваат навреме. Во меѓувреме, Хомер, кој отишол во Париз да го следи Карл, наздравен од тој живот, се враќа на Спрингфилд и прави мир со Марџ.

Портокаловата е новата жолта боја

Марџ е уапсен затоа што го пуштил Барт да оди сам во паркот. Еднаш во затвор, затворскиот живот изгледа скоро како одмор и има намера да остане таму некое време. Во меѓувреме, Хомер и децата се земени под заштитно крило на Фландрија и соседите, кои подготвуваат храна за нив и се грижат за нив. Но, по некое време, Марџ почнува да го промашува семејството. За време на торнадо, таа е ослободена од Хомер и се враќа дома.

Теорија на Биг Бенг

Алтернатива на Евклид

Шелдон постојано ги прашува своите колеги за возења со автомобили затоа што Леонард веќе не може да го придружува на работа. Уморни од ситуацијата, пријателите се обидуваат да го принудат да научи да вози, но Шелдон многу се плаши од тоа …

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!