Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 1 ноември

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 1 ноември.

Денес, 1 ноември, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Новиот човек Даф

Човекот Даф е подложен на пластика на колкот за која се повлекува. Даф започнува натпревар за пронаоѓање на новиот Даф Ман кој го добива Хомер. Сопственикот на Даф го тера да верува дека вметнал чип што го прави да се чувствува лошо кога пие, и така Хомер открива убавина и предности на тоа да биде трезен, но …

Loveубовта е во N2-O2 AR-CO2-NE-HE-CH4

Тоа е Денот на в Valentубените и г-дин Барнс организира забава за своите вработени во кои учествува и професор Фринк. Професорот признава дека не може да најде жена и, по предлог на Хомер, одлучи да ја најде формулата што може да го направи привлечна за спротивниот пол. Променува некои физички аспекти, но пред сè создава чип кој ќе го промени својот глас, правејќи го длабок и секси: така ќе освои многу жени, но потоа ќе одлучи да најде формула за да се увери дека жените и мажите ја наоѓаат секоја своја цел. Во меѓувреме, дедото Абе се чувствува осамен и кога Симпсонови одат да го пронајдат, откриваат дека медицинската сестра им поделила специјални таблети на сите постари гости што ги прави халуцинати.

Теорија на Биг Бенг

Експериментирање на роденденот

Ејми сака да организира роденденска забава за Шелдон, но тој е против тоа затоа што по повод шестиот роденден пријателите на неговата сестра, како шега, му рекоа дека Бетмен ќе дојде да го посака, што утврди во идниот научник а големо разочарување.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!