Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 31 октомври

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 31 октомври.

Денес, 31 октомври, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Хорор хорор

Ние сме блиску до Ноќта на вештерките и Симпсонови го подготвуваат својот дом. Конечно Лиза е на возраст да оди во хорорскиот парк на Крусти, но откако ќе се сврти, таа е ужасно исплашена и го присилува семејството да отстрани сè од што може да се плаши. Во меѓувреме, Хомер, за подготовките, отишол во продавницата „Апу“ каде што неволно пукал тројца нови асистенти на продавници, всушност тројца насилници. Тревано во домот на Симпсонови каде се наоѓаат Хомер и Лиза и сакаат да ги нападнат, благодарение на новооткриената храброст на Лиза, тие се поразени и испратени во затвор.

Стравот го прави деведесеттиот XXVI

Епизодата како и секогаш има три приказни: 1. САКАТЕ: ДВЕЕ И ТОА ПОДОБРИ – Телеспала Боб конечно успева да го убие Барт, но со специјална машина го оживува и неколку пати го убива. Но, Хомер интервенира, кој пак го убива Телеспала Боб, додека Барт го оживува, дури и ако е „склопен“ на имагинативен начин.2. Хомерзила – Ние сме во Јапонија. Дедо Абе секогаш испраќал крофна во текот на денот за да го задржи морскиот чудовиште да спие во длабочините, Хомерзила, добро. Кога дедото умира, чудовиштето се буди со уништување насекаде. Но, да откриеме дека станува збор за филм, од кој менаџерите на едно студио сакаат да направат римејк. Славни ТЕЛЕСНИЦИ – Лиза, Барт и Милхаус се на теренско патување. Одеднаш, тие паѓаат во бунар, каде доаѓаат во контакт со радиоактивни материјали, кои мистериозно им даваат моќ да преместуваат предмети и луѓе со мисла.

Теорија на Биг Бенг

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!