Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 7 ноември

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 7 ноември.

Денес, 7 ноември, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Тепачи и пенали

Барт е малтретиран, а Марг реши да интервенира: тој предлага нов закон, кој им овозможува на сите да пријават тепачи и да ги уапсат. Законот поминува и многу луѓе завршуваат во затвор. Синовите на Нед Фландрија, кои се сведоци на малтретирањето на Хомер врз нивниот татко, го пријавуваат. Хомер е испратен во центар за рехабилитација каде треба да истражува зошто е толку лут на својот сосед и кога ќе замине, Фландрија ги бара неговите извинувања …

Кафез на гори

Смитерс ја признава својата loveубов кон Барнс, но е одбиена. Налутен од болка, тој беснее кон вработените. Затоа Хомер, заедно со Марџ, реши да фрли голема забава за да запознае некого со него. Тука тој се среќава со Julулио и тие започнуваат кратка врска, но Барнс секогаш останува во неговото срце и, иако беше отпуштен од позицијата на неговиот асистент, тој се враќа кај него без да бара ништо за возврат. Во меѓувреме, тие треба да ја постават драмата „Казабланка“ во основното училиште. Лиза е женски протагонист, додека за улогата што ја имаше Хемфри Богарт, пристигнува момче кое многу личи на него и го добива делот, со голема доза на Милхаус.

Теорија на Биг Бенг

Горење на колективниот вид

Додека момчињата се подготвуваат за групна игра на „Игра на тронови“, Леонард одбива да ја направи кварталната средба на цимерскиот договор со Шелдон и е многу вознемирена кога Пени зазема страна.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!