Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 27 октомври

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 27 октомври.

Денес, 27 октомври, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Водич за принцеза

Г-дин Барнс сака да купи ураниум за нуклеарната централа од нигерискиот крал, кој пристигнува во Спрингфилд со својата ќерка. Принцезата Кеми е доверена на Хомер, која треба да ја задржи заклучена во хотелската соба. Но, девојката сака да оди наоколу, па Хомер ја носи во Бох. Кеми исчезнува некое време, а потоа се враќа во барот на Бох и тука двајцата стануваат пријатели, навистина, Бох дури верува дека принцезата е за inубена во него. Но, на негово големо жалење, открива дека не е вистина.

Заложници за мутанти тинејџери предизвикани од млеко

По купувањето на нов вид млеко, Барт и Лиза почнуваат да развиваат типични карактеристики на пубертетот: мозолчиња за Лиза, мустаќи за Барт. Покрај тоа, Барт се нафрли на новиот учител, Мис Берера, пензиониран наредник за воздухопловни сили. Скинер, исто така, има мека точка за неа и кога Барт ќе ги види како се бакнуваат, разбира дека мора да се повлече настрана.Во меѓувреме, за да ги прикрие мозолчињата, Лиза започнува да се облекува и станува многу популарна на училиште. Но, Марџ разбира дека промените на нејзините деца се резултат на млеко, кое е веројатно полно со хормони, и затоа го елиминира. Така, Барте Лиза се враќа како иста како и секогаш, додека Скинер, уште еднаш ја бојкотира својата мајка, е напуштен од згодниот учител.

Теорија на Биг Бенг

Потопување на в Valentубените

Убеден дека неговата судбина е со Клер, Рај ја напушта Емили два дена пред Денот на вineубените, но ќе се соочи со горливо разочарување …

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!