Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 3 ноември

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 3 ноември.

Денес, 3 ноември, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Момчињата се борат

Хомер пронаоѓа стара ролна со фотоапарати каде што Барт и Лиза секогаш расправаат. Марџ ја раскажува приказната за тоа како поминало и зошто тие сега се поопуштени: двете деца биле доверени на стогодишнината мајка на Нед Фландрија, додека родителите отишле во брак. Ената умира, а Барт и Лиза, исплашени, бегаат. Тие се соочуваат со разни опасности што ќе ги натераат да го положат својот влеч и да направат мир.

Лиса ветеринар

Лиза успева да го оживее ракунот кој влегол во водниот парк Спрингфилд и благодарение на нејзиниот гест, Ниблс, хрчак на часот, му е доверена за пролетните празници. Desireелбата да се грижи за животните е силна, затоа Лиза бара доктор Буди да може да му помогне во неговата клиника за ветеринари. Девојчето е добро и компетентно, но гревови на ароганција и, додека ги лечи сите други животни, заборава на Ниблес, кој умира. Во меѓувреме, домашниот навивач на Симпсон е скршен и Марџ, за да заработи нешто повеќе и да купи нов, го прифаќа предлогот на Винчестер за чистење на местата каде се извршени кривични дела. Но, не е во согласност со штетните последици од оваа работа.

Теорија на Биг Бенг

Пренасочување на заварувањето

Леонард и Хауард им кажаа на своите жени дека треба да одат да најдат материјал за нивниот експеримент и наместо тоа да одат да го прегледаат новиот филм на Вил Смит …

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!