Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 2 ноември

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 2 ноември.

Денес, 2 ноември, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Виси мајка

Барт украл булдожер и уништил половина град, но успеа да не се фати за дело и е само осомничен. Марџ постојано го прашува дали тоа беше тој, но тој го негира тоа. Затоа Марџ реши да внимава континуирано. Барт дизајнираше шега да се спроведе на инаугурацијата на транспарентот на Спрингфилд: со булдожерот сака да урне неколку букви за да остане само три да останат, „ФИЕ“, што значи „одвратност“. Но, токму кога таа ќе го спроведе својот план, таа го наоѓа пилешкото подготвено од Марге во ранецот и жали што направи нешто што ќе ја направи тажна. Така, тој остава само буквите F и D, кои се залагаат за противпожарна служба, или пожар и должност, оддавање почит на пожарникарската бригада. И помири се со Марге.

Девојка која страда постојано

Спуштајќи го снегот на санки, Барт фрли количка на бездомник во замрзнатото езеро и ја поканува да остане во својот плакар за да биде простено. Ената, Хети, е всушност многу добра народна пејачка и Лиза одлучи да и помогне со тоа што организира концерт во Спрингфилд. Но, Хети е исто така пијаница и вечерта на концертот не се појавува, испраќајќи сè горе. Во меѓувреме, Хомер се обидува да се справи со домашните работи, правејќи повеќе проблеми од сè друго.

Теорија на Биг Бенг

Влошување на апликацијата

Сакајќи да ја развие идејата за жироскопот со бесконечна упорност, Шелдон подготвува договор за дефинирање на авторските права заради себе, Леонард и Хауард, но Бернадет го предупредува Хауард да започнат бизнис со Шелдон.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!