Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 26 октомври

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 26 октомври.

Денес, 26 октомври, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Мојата дама за транспорт

Марџ има илјадници работи, особено придружувајќи ги нејзините три деца во сите активности во кои се ангажирани. Тој бара помош од Хомер, кој се лизга преправајќи се дека е пијан. Марџ се среќава со возач на приватни такси-резервации преку паметен телефон, и одлучува да го искористи поголемиот дел од времето поминато во автомобилот. Во меѓувреме, Бох ја напушта својата бар за една вечер во Хомер, Карл и Лени, но нивното управување е трагично и Бох, оставен без напор, е принуден да најде друга работа: тој е ангажиран во нуклеарната централа, каде наскоро станете супервизор. Но, неговото однесување го оддалечува од пријателите, па на крајот реши да се врати во неговиот бар и да го врати на вистинскиот пат, додека Марџ исто така одлучува дека можеби возењето цел ден не е работа за неа.

Femaleенски код

Марџ објавува духовит коментар за „Фаселоук“ за Хомер во нуклеарната централа, Барнс го чита и одлучи да го отпушти Хомер. Лиза, која започнува час за компјутерско програмирање во училиште, сака да измисли апликација за да ги спречи другите да објавуваат нешто што може да има негативни последици. Така се роди Конрад, апликација составена од човек кој вели какви точно ќе бидат овие последици. Апликацијата ветува дека ќе има голем успех, но Лиза открива дека Конрад е всушност живо и сетилно суштество и, кога го испраќа преку Интернет низ целиот свет, Конрад бара од девојката да не го прави тоа. И покрај барањата на нејзината наставничка за програмирање Квин, Лиза го слуша и се откажува да стане богата и славна.

Теорија на Биг Бенг

Материјализацијата на бабата

Бабата на Шелдон го посетува внукот и ја запознава Ејми. Средбата меѓу двајцата е прилично бурна: по паузата помеѓу неговиот внук и девојчето.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!