Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 21 октомври

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 21 октомври.

Денес, 21 октомври, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Новиот пријател на Барт

На шоуто на големиот господар хипнотист Свен Голи, Хомер е хипнотизиран и го наведе да верува дека има десет години. Потоа станува блиска пријателка на Барт, со најголемо жалење на Марџ, која очигледно му недостасува на својот сопруг. Во меѓувреме, Свен, кој го бара полицијата, избега, но тој е единствениот кој може да го запре трансферот на Хомер. За среќа, комесарот Винчестер успева да ја фати хипнотистот, кој ефикасно пред Хомер заврши да излегува од хипноза…. но само по мало барање од Марџ.

Лиза со „С“

Вечер е на покер и Хомер губи сè против Лени Фонтајн, позната пејачка сега малку на авенијата на зајдисонцето. Хомер ја поканува на вечера дома, надевајќи се дека ќе ја сожали и не и ’ја плати она што и’ го должи. Лиза свири песна за неа и веднаш Лениепропон да го расчисти долгот на играта сè додека ја однесете на турнеја со него. Но, кога Лени ја гледа тагата на Марџ во напуштањето на ќерка си, таа одлучи да ја испрати Лиза дома, со изговор дека имала поголем успех од неа.

Теорија на Биг Бенг

Возбудата на првиот

Сите прават лажни карти само за да бидат присутни на првата од новата епизода на Војна на Starвездите. Секој освен Шелдон, кој ги изненади сите, и помогна во својата одлука од професорот Протон облечен како edеди, ја избира оваа специјална вечер да биде со Ејми и конечно да ја води loveубовта кон неа.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!