Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 10 октомври

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 10 октомври.

Денес, 10 октомври, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Доброто, тажното и зависното!

Милхаус и Барт играат една од нивните шеги, но Милхаус е нафрлен и испрашуван за тоа кои се неговите соучесници. Бидејќи тој не одговара, тој е суспендиран и ограничен во куќата. Барт ветува дека ќе оди и ќе го види, бидејќи тој беше толку лојален, но додека го посетува дедо му, се запознава со enени, добро и радосно дете. Да биде со неа, Барт ја менува главата и го крие минатото како хулиган. Во меѓувреме, Лиза се најде во депресивен напад откако ја истражи идната судбина на Спрингфилд; спроведени од психијатар, тие администрираат психијатриски лекови. Во меѓувреме, Милхаус се чувствува напуштен и прави се што може за да се меша меѓу Барт и Jени. Конечно Барт conf признава на enени кој е тој навистина и таа го остава. По разговорот со Лиза, која престана да лекува, Барт се враќа во Милхаус за да се извини и двајцата се враќаат за да бидат блиски пријатели.

Тато го знае пократко

Додека Марџ, сам дома, открива сауна во подрум, другите се на пристаништето. Хомер случајно го запали својот јазик, кој мора да биде завој. Кога го отстранува завој, открива дека пупките за вкус станале преосетливи. Единствено што може да јаде е училишната кантина на Лиза, апсолутно без вкус. Така, Хомер оди во кантината, каде ја запознава мајката на момчето нерд. Тој сфаќа дека ако тој и Марџ не се грижат за своите деца, тие ќе банкротираат: Барт затоа што тој не учи, Лиза, бидејќи таа ќе остане сама. Хомер се обидува да им помогне на двајцата, но во двата случаи тој завршува создавајќи штета.

Теорија на Биг Бенг

Замав на разделбата

Леонард доаѓа до заклучок дека несвесно се обидува да ја саботира својата врска, затоа што не смета дека е до Пени, кој пак се плаши дека Леонард може да ја остави за девојка повеќе како него.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!