Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 20 октомври

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 20 октомври.

Денес, 20 октомври, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Човекот кој стана вечера

За време на патувањето во тематски парк, тие се киднапирани од вселенски брод што ги одведува до планетата Ригел 7. Тука, Хомер станува жртвувана жртва на ригелски ритуал и е предодредена да ја јаде кралицата. Најубаво, тој е ослободен од бунтовниците на планетата, кои предлагаат да си одат дома. Но, без неговото семејство, Хомер не се чувствува како тоа, па затоа тој повторно ги ослободи. Нашите успеваат да избегаат со тоа што Меги ќе го донесе бродот.

Пријател со придобивките

Лиза се спријателува со мало девојче кое штотуку пристигна во Спрингфилд, Харпер. Нејзиниот татко е многу богат и ги поканува Лиза и Хомер најпрво на концерт на момче бенд, каде се наоѓаат во шарената платина ВИП зона, најексклузивно сум јас, потоа во шоу на Дејвид Коперфилд и конечно, заедно со остатокот од семејството на неговиот приватен остров. Но, односот помеѓу Лиза и Харпер се влошува, затоа што новиот пријател е доста доминантен. Така, Хомер е принуден да застане на страната со својата ќерка.

Теорија на Биг Бенг

Реверберирање на фантазијата

Рај и Хауард го запознаваат Трент, обожавател на нивниот бенд. Шелдон работи на физички проблем со неговиот пријател Леонард и не може да му ја избави главата на момчињата на Бич.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!