Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 7 октомври

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 7 октомври.

Денес, 7 октомври, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Бракот за катастрофа

Пасторонот, шеф на пасторите на собранието, пристигнува на Спрингфилд. Во интервју за Реверенд Ловеј, тој открива дека неговото последно овластување за министер не е регистрирано и затоа сè што тој го официјализирал нема никаква вредност. Една од настаните е вториот брак на Хомер и Марџ: кога Кирк и Луан Ван Хаутен се разведоа, Хомер, плашејќи се дека тоа може да се случи со него и Марџ, претходно се разведе и потоа веднаш се премажи. Но, таа свадба не е валидна, па затоа треба повторно да ја извршат церемонијата. Хомер сака да му донесе втор брак на Марџ со лакови, а Марџ дозволува да се земе од страна на организацијата и да стане неподносливо. Но, Хомер не се појавува на олтарот: тој е киднапиран од Селма и Пати кои се надеваат, така што нивната сестра ќе го напушти; но кога ќе разберат колку ја сака Хомер, тие се преместени и го враќаат назад кај неа.

Амбараба Маја и Бо!

Марџ се лути на Хомер затоа што никогаш не е со Меги, па Хомер ја носи својата ќерка со себе во Бо, кој го чисти целиот бар. Сепак, Хомер го фрла детето на игралиште во близина, но другите деца делуваат агресивно со неа, застрашувајќи ја. Бо е чисти сè, бидејќи запознал жена, Маја, на Интернет и има прв датум со неа. Маја е „мала личност“. Кога ја гледа, Бо е малку збунет, но тогаш двајцата навистина се допаѓаат едни со други и започнува врската. Сепак, по неколку несреќни шеги за џуџињата, Маја се навредува и го остава. Во меѓувреме, Меги почнува да има невообичаени однесувања, а Марџ, сомнителна, ја става камера за да види што се случува со неа кога е со Хомер. Гледајќи го снимката, Марџ открива дека девојчето било третирано лошо од другите деца, но дека Хомер побрзал кон негово спасување, покажувајќи all ја целата своја ectionубов.

Теорија на Биг Бенг

Матримоничен интензитет

Леонард и Пени се венчаат во Лас Вегас, но работите се распаѓаат кога Пени открива дека девојката Леонард која се бакна сега работи со него.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!