Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 17 октомври

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 17 октомври.

Денес, 17 октомври, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Симпсорама

Од децата од основното училиште Спрингфилд се бара да стават предмет во временска капсула која повторно ќе биде отворена во 31 век. Милхаус става среќен шепир на зајак, Барт парче сендвич на Марге во кое му дува нос. Набргу потоа, робот обвинет за убиство на Хомер пристигнува во домот на Симпсон, бидејќи во неговиот свет, суштества што ја имаат неговата ДНК се размножуваат во иднина. Но, д-р Фринк и професорот кој живее во иднина успеваат да разберат како да ги запрат мутантните суштества: тие ги заклучуваат и ги фрлаат во вселената.

Сон на човекот

Хомер открива дека е нарколептик: тој треба да земе лек и прима млада жена, Кендис. Марџ, огорчен од однесувањето на нејзиниот сопруг, го одвлекува во терапија со двојки, каде Хомер заспива и сонува да има врска со Кендис. Оттука епизодата сиснода користејќи соништа како да се кинески кутии, па постои сон за Хомер, кој всушност е во друг сон, кој пак е во сон на Марџ, до последен вистински сон што потекнува од епизодата: оној на Хана Хорват, протагонист на серијата „Девојки“.

Теорија на Биг Бенг

Резонанца на Спак

Шелдон им открива на своите пријатели дека купил прстен со цел да ја замоли Ејми да се омажи за него, но кога ќе отиде кај неа да се обиде да се помири, ја наоѓа во прегратка на друга …

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!