Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 30 септември

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 30 септември.

Денес, 30 Септември, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Стравот го прави деведесеттиот деветнаесетти

епизодата е поделена на три дела. Божиќ се приближува и Барт gives дава на Лиза кабриолет Stacy Malibu кој всушност е трансформатор на роботи. Во реалноста, разни предмети во куќата магично се претвораат во роботи и се подготвуваат за судир со други роботи, за време на кои е уништен Спрингфилд. Кога Марџ ги прашува трансформаторите зошто се борат, тие не знаат како да одговорат. Затоа, тие одлучуваат да се обединат за да ги поткопаат градот и неговите жители и да ги користат како топка за да играат фудбал. Марџ и Хомер ја напуштаат Меги во градинка каде Крусти ги плаши децата. Кога Хомер ќе дознае, се соочува со кловнот, му дава притисок, случајно го фрла во машина со пилевина и Крусти умира. Адвокатот на г-дин Барнс ја гледа сцената и го запозна Хомер на некои рекламни реклами: бидејќи тој е добар во убиството на славните, тие сакаат да го искористат за да можат да ја користат сликата на славните луѓе како што сакаат. Ликовите убиени, во Едемот на славните.

Опасни кривини

Симпсонови нудат возење до млада двојка на колички. Пет години порано, Хомер и Марџ се со Пети и Селма на истиот ист пат, а Хомер ги брка двете сестри, но тие го одземаат картата, па Хомер и Марџ се изгубени. Двајцата тропаат на вратата на вилата, каде се одржува забава, а Алберто, сопственикот ги прими. Тука Хомер ја запознава Силвија, привлечна жена, со која има итно разбирање. Додека двајцата се забавуваат, Марџ плаче и е утешен од Алберто. Мажот ја убедува да оди во мотел, но пристигнуваат и Хомер и Силвија, а Алберто се крие во багажникот. Хомер и Марџ прават мир, а Силвија и Алберто се смирија едни со други. Да се ​​вратиме на сегашноста: тие пристигнуваат во истиот мотел, каде се среќаваат со Алберто и Силвија. Хомер сфаќа дека пет години порано таа вечер ризикуваше да биде предаден и се лути на Марџ, но по кратка борба се враќа мирот и loveубовта.

Теорија на Биг Бенг

Имплементација на блокадата

Шелдон е потресен затоа што не бил поканет на научен симпозиум, и да го утеши, Ејми го убедува да изгради лист тврдина во дневната соба. Во меѓувреме, Хауард открива со огромно изненадување дека има брат, а Пени има расправија со Леонард додека учествува во подкаст на Вил Виротон.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!