Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 28 септември

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 28 септември.

Денес, 28 Септември, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Yellowолтата значка на кукавичлук

Милхаус му открива на Барт дека тој обучувал да победи на трката за трчање во училиште. Милхаус е во водство, и бидејќи секој што се обложувал на него, ќе победи, со ризик да ги погодат насилниците, тие ја запираат Милхаус во дел од трчање во шумата и го претепале. Барт присуствува на сцената, но наместо да му помага на својот пријател, тој заминува, победувајќи во трката и станува херој. Милхаус ја изгуби сеќавањето за траумата и не се сеќава на ништо, но кратко време после следната траума, се сеќава како навистина оделе работите и го одмолчува Барт. Во меѓувреме, оваа година градот Спрингфилд нема да има огномет на 4 јули. Хомер не прави мир и тој одлучува да ги организира. Но, несмасно фрлање на насилниците ја фрла шоуто наопаку, давајќи му на шанса на Барт да се искупи против Милхаус.

Секс, слаткарници и видео-големини

Денот на Свети Патрик, Хомер завршува среде немирите меѓу ирските протестанти и католиците и е уапсен. За да ја плати кауцијата, тој се свртува кон гарант, Среќа им. Во својата канцеларија се среќава со ловец на распродажба, човек кој оди во потрага по некој што не се појавува на суд на утврдениот датум. Хомер одлучи да се посвети на таа работа, но кога, во обид да го фати Випер, тој ќе го убие, тој е спасен од Фландрија. Двајцата стануваат ловци на распродажба, но Хомер не ги почитува правилата и неговиот сосед го фрла. Среќа Jimим ја нарекува Фландрија: овој пат посакуваниот човек е Хомер. По долгата потера, Хомер е фатен. Во меѓувреме, Марге бил регрутиран од готвач за пециво. Кога дознал дека станува збор за секси слаткарница, би сакал да престане да работи на тоа, но тогаш размислува за тоа. И да го утеши Хомер во затвор, тој му ја достави една од своите чудесни колачи.

Теорија на Биг Бенг

Термизација на исклучените

Научно списание објавува статија за теоријата развиена од Леонард и Шелдон, но името на Леонард не се споменува. Во меѓувреме, Хауард ги поканува сите пријатели на вечера да ја освежат храната што се наоѓа во замрзнувачот на неговата мајка.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!