Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 27 септември

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 27 септември.

Денес, 27 септември, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Што да очекувате кога Барт чека

Барт сака да се ослободи од својот учител по уметност, па затоа оди кај жена која го учи да вежба вуду и тој прави магија против учителот. Но, производителот на јаболка е само делумно успешна: наставничката го напушта училиштето затоа што е бремена, но Барт е препознатлив како оној што ги тера жените бремени. Неколку парови се свртуваат кон Барт за да се расправаат и сè работи без проблеми сè додека не пристигне Тони Циционе кој бара Барт да ја забремени кобилата со парење со коњ кој сепак е геј.

Платен пријател

Марџ сака да го прошири својот круг на познаници и можноста се претставува кога ќе пристигне нова двојка во градот, Бут и Волис, со кого организира вечера. Но, Хомер веднаш ја расипува играта подготвена за вечерта, разгорувајќи ја стремежот на Марџ за пожив социјален живот. Со Лиза, која секогаш има потешкотии да се дружи, Марг реши да интервенира плаќајќи мало девојче, Туми, да стане нејзина пријателка. Барт ја открива тајната и ја открива на својата сестра која очигледно останува многу лоша. Подоцна, зборувајќи, Марџ и Лиза разјаснуваат и прават мир. Туми tells кажува на Лиза дека е навистина убава и дека би сакала да остане нејзина пријателка, но …

Теорија на Биг Бенг

Модул за колонизација

Ејми открива дека Шелдон аплицирала без нејзино знаење да учествува во мисија за колонизација на Марс. Во меѓувреме, Рај, оставена сама во куќата на Емили, го искористи тоа да ја разгледа, но ја открива нејзината.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!