Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 26 септември

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг на 21 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови и Теорија на Биг Бенг 26 септември.

Денес, 26 септември, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови и смешна серија Теорија на Биг Бенг.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

$ Лука

Лиза знае дете, Лукас Бортнер, кој сака да стане конкурентен јаде. Обидува различни начини и различна храна, но сфаќа дека никогаш нема да го направи тоа. Лиза се обидува да му помогне, а кога Марџ ќе види дека нејзината ќерка веројатно ќе биде привлечена од мажи кои ќе ја натераат да имаат брутален живот, таа му вели на Хомер да ја изнесе на вечера и да ја третира како вистински господин, така што ќе се навикне да ги бара оние квалитет во идниот сопруг. Хомер се чувствува навреден, затоа што Марџ верува дека не е добар пример за сопруг, но кога ќе се појави со прекрасен секси фустан во ресторанот каде Хомер вечера со Лиза, сè е простено.

Денови на идна иднина

Хомер умира, но д-р Фринк успева да го клонира и така живее повеќе од сто пати, се додека конечно, кога сите се стари и децата пораснаа, клоните истекуваат и Фринк само ја одржува меморијата на неговиот мозок во компјутер со што се создава глава на екранот, без тело. Марџ не може повеќе да го земе и го брка од куќата и Барт го носи со себе. Поминаа 30 години, Барт се разведува од Jенда, тие имаат две деца, Лиза е оженета со Милхаус. Но, нивните ситуации не се најсреќни. Милхаус е каснат од зомби и за возврат станува еден од нив. Барт сака да се затвори дефинитивно со endaенда и се обидува со третман да му се избрише меморијата. На крајот, Марџ станува компјутерска меморија да биде со Хомер, Лиза претпочита да го задржи Милхаус – зомби кои ги смета за најинтересни во оваа нова улога и Барт конечно е ослободена од брачното минато.

Теорија на Биг Бенг

Забрзување на интимноста

Пени и Шелдон се подложени на тест, според кој две лица можат да се за inубуваат одговарајќи на разни лични прашања: таа му довери како му завидува на неговата интелигенција, додека тој му кажува како би сакал да може да ги разбере емоциите на другите.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!