Заговори од Симпсонови, Футурама и Теорија на Биг Бенг 9 мај

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови, Футурама и Теорија на Биг Бенг 9 мај.

Денес, 9 мај, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови, Футурама и смешна серија Теорија на Биг Бенг, чии нови епизоди се достапни за преглед на понатаму Бесконечност, дигиталната платформа на Mediaset.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Сезона 19 еп 12 – Loveубов на начин на Спрингфилд

На денот на в Valentубените, семејството Симпсон се заглавува во fубовниот тунел. Да го помине времето Хомер почнува да ја раскажува својата романтична верзија на Бони и Клијд, наместо тоа, Марџ ја раскажува својата верзија на Лили и вагабото, а Барт ја раскажува приказната за Сид и Нанси.

Футурама

Сезона 2 еп 16 – Играта ако бев

На денот на в Valentубените, семејството Симпсон се заглавува во fубовниот тунел. Да го помине времето Хомер почнува да ја раскажува својата романтична верзија на Бони и Клијд, наместо тоа, Марџ ја раскажува својата верзија на Лили и вагабото, а Барт ја раскажува приказната за Сид и Нанси.

Теорија на Биг Бенг

Сезона 7 еп 5 – Близината на работното место

Ејми му кажува на Шелдон дека been се понудила да работи на проект на универзитетот каде што работи и, на почетокот, се чини дека нема проблем да го дели работното место со неговата девојка, но, зборувајќи со пријателите, Хауард предупредува за работа на исто место како и вашиот партнер: ја изразува идејата дека би полудел доколку работел на истото место како Бернадет. Шелдон разговара за тоа со Ејми и двајцата завршуваат борби. Следниот ден, во универзитетската кантина, Шелдон ја посрамоти Ејми пред нејзините колеги. Истовремено Бернадет, откако го слушна советот како Хауард му го даде на Шелдон, се расправа со својот сопруг кој е принуден да оди да спие во куќата на Раџ.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!