Заговори од Симпсонови, Футурама и Теорија на Биг Бенг на 4 мај

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови, Футурама и Теорија на Биг Бенг на 4 мај.

Денес, 4 мај, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови, Футурама и смешна серија Теорија на Биг Бенг, чии нови епизоди се достапни за преглед на понатаму Бесконечност, дигиталната платформа на Mediaset.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Сезона 19 еп 9 – Ако се опиете, јас ги бришам Симпсонови

Хомер се буди во зима покриен со снег по веројатниот мамурлак и враќањето дома не наоѓа никој. Не успевајќи да се сети што се случило претходниот ден, откако го изгубил сеќавањето поради коктелот „Бо“, тој го замолува професорот Фринк за помош, благодарение на неговиот изум, му дозволува да запомни некои делови што го водат кон погрешни заклучоци, сепак.

Футурама

Сезона 2 Еп 14 – Денот на мајката

Мама ја слават многу роботи на Денот на мајката, бидејќи таа е сопственичка на најголемата фабрика за роботи. Во оваа прилика, сепак, тој ги носи сите под своја контрола благодарение на скриениот чип, предизвикувајќи хаос насекаде. Членовите на планетата Експрес одлучуваат да го искористат влијанието на професорот, некогаш aубовник на мајка, да ја убедат да стави крај на ова лудило.

Теорија на Биг Бенг

Сезона 7 еп 2 – Верификација на измамата

Кога Пени се врати дома, на изненадување го наоѓа Леонард, се врати два дена порано од предвидениот датум; тој ја замолува да не anything кажува ништо на Шелдон за да може да ужива во тие два дена сам без него. Пени го одржува ветувањето, но Шелдон почнува да се сомнева дека девојчето ја изневерува својата пријателка. Тој потоа ја замолува Ејми да испита заедно, сè додека, откако изненадувачки влегол во куќата на Пени, таа ја гледа Леонард и е многу навредена од неговото однесување, затоа што, за разлика од Леонард, тој ја промаши премногу, толку многу што му купи подарок од Добредојде назад. Во меѓувреме, Хауард започнува диета затоа што гледа дека се здебелува, сè додека Бернадет не сфати дека чувствува маснотии поради маст натоварен со женски хормони што ги шири на телото на неговата мајка без да користи ракавици.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!