Заговори од Симпсонови, Футурама и Теорија на Биг Бенг 26 април

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови, Футурама и Теорија на Биг Бенг 26 април.

Денес, 26 април, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови, Футурама и смешна серија Теорија на Биг Бенг, чии нови епизоди се достапни за преглед на понатаму Бесконечност, дигиталната платформа на Mediaset.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Сезона 19 еп 3 – Маж од уништувачи

Барајќи млеко за малиот Меги, Хомер пристигнува во блискиот град Гвидополис, каде што наидува на потонатиот брод по име Луи, кој го запознава со својата работа. Сепак, Хомер го претерува отстранувањето на сите возила на Спрингфилд, со што привлекува гневот на граѓаните кои се одмаздуваат. Во меѓувреме, Марџ започнува да остава повеќе простор за Меги која станува се самостојна, дури и премногу за сиромашната мајка.

Футурама

Сезона 2 еп 9 – Дали сакавте велосипеди?

Членовите на Планет Експрес навигираат во виртуелна реалност на околината што претставува интернет на иднината, а за време на бесна смртна пресметка на некој онлајн стрелец Леле гледа уште еден експонент на неговата раса. После неколку истражувања, Леела открива дека Алказар (ова е името на циклопите) живее на далечна планета и дека таа и тој се последните преживеани од нивната раса. Леела оди со другите на оваа планета и се согласува со барањето на Алказар да се ожени со него.
Фрај и Бендер, во меѓувреме, скитајќи низ планетата откриваат дека Алказар е гигантски трикстер: тој е всушност шафешифтер кој веќе измамил неколку вселенски суштества со тоа што ги натера да веруваат дека тој е последниот експонент на нивните раси и ги убедува да се омажат, за лична корист.

Теорија на Биг Бенг

Сезона 6 еп 20 – Турбуленцијата на улогата

Се распушта улога на универзитетот и Рај, Леонард и Шелдон, заедно со Крипке кои прво ги информираа, сакаат да ја пополнат функцијата. За да го направите ова, сепак, тие мора да бидат избрани од членовите на комисијата, а потоа да започнат да бидат убави, секој на свој начин, со еден од членовите на комисијата: ineанин Дејвис, шеф на човечки ресурси. На крајот, и покрај несмасните обиди, жената ги предлага имињата на тројцата за функцијата како заслужни.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!