Заговори од Симпсонови, Футурама и Теорија на Биг Бенг 13 април

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови, Футурама и Теорија на Биг Бенг 13 април.

Денес, 13 април, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови, Футурама и смешна серија Теорија на Биг Бенг, чии нови епизоди се достапни за преглед на понатаму Бесконечност, дигиталната платформа на Mediaset.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Сезона 18 еп 16 – Хомераци

Албумот на семејни фотографии заврши изгорен. Марџ ги принудува сите да ги активираат историските моменти од минатото. Случајно, на една од фотографиите направени за оваа пригода, Дафман и Попарела се фотографирани потопени во романтична вечера. Хомер успева да ја продаде фотографијата на таблоид весник и се занесува, станувајќи немилосрден папарацо. Изненадените ВИП-ови на Спрингфилд ангажираат уште еден папарацо за да го прикажат Хомер во срамни ситуации. Кога се објавуваат фотографиите на Хомер, тој првично се обесхрабрува и реши да ја напушти камерата. ВИП сега пеат победа, но Хомер, поттикнат од неговите пријатели, реши да се врати во канцеларијата. Сепак, тој предлага пакт на личностите од светот на забавата: тој нема да ги објави новите скандалозни фотографии, во замена за поголемо внимание од ВИП за неговите фанови.

Футурама

Сезона 1 Еп 12 – Туѓо напад

Inhabitantsителите на омикрон Персеј 8 следат копнени ТВ програми 1000 години по нивното емитување. Фрај во 1999 година го оштетил предавателот и со тоа и последната епизода од познатата телевизиска серијаЕдинствениот адвокат (инспирирана од Али Мекбејл) никогаш не се емитуваше. Лире, владетел на Омикрон Персеј 8, слета на Земјата со флота вселенски бродови, заканувајќи се дека ќе уништи половина свет ако не се емитува таа епизода. Во тој момент, членовите на Планет Експрес само треба да ја свртат својата лична верзија на претставата со еднакво алтернативно завршување …

Теорија на Биг Бенг

Сезона 6 Еп 12 – Еквивалентност на салата од јајца

И покрај тоа што ја познаваше својата врска со Пени, Алекс отворено изјавува дека Леонард го прашувал, а тоа го прави последниот многу среќен. Кога Леонард тоа ќе им се довери на своите пријатели, Шелдон се лути затоа што се плаши дека тоа ќе ја влоши работата на Алекс, па затоа ги прашува за Пени, Ејми и Бернадет за совет, правејќи го Пени лут на Леонард. Обидувајќи се да го реши ова прашање само, Шелдон се однесува толку несоодветно што Алекс поднесува тужба до Одделот за човечки ресурси. Шелдон ненамерно му открива на Менаџерот некоја позадина од другите во групата.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!