Заговори од Симпсонови, Футурама и Теорија на Биг Бенг на 4 април

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови, Футурама и Теорија на Биг Бенг на 4 април.

Денес, 4 април, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови, Футурама и смешна серија Теорија на Биг Бенг, чии нови епизоди се достапни за преглед на понатаму Бесконечност, дигиталната платформа на Mediaset.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Сезона 18 еп 9 – Убиј Гил, тома 1 и 2

Откако Гил Гундерсон gives подари на Лиса, кукла Малибу Стејси резервирана за ќерка на нејзиниот шеф, тој е отпуштен од работата на Дедо Мраз. Тогаш семејството Симпсон одлучи да го покани да остане во нивниот дом, но соживотот станува неподнослив. Сепак, Марге не е во состојба да го лови и Гил останува со нив една година, по што заминува во Скотсдејл. Марџ реши да оди да го бара и конечно да му рече не. Откако во Скотсдејл откриле дека Гил бил успешен, но кога Марџ ќе каже не, тој повторно е отпуштен, тогаш Симпсонови купуваат куќа во која живеат со Гил. Во меѓувреме, Хомер се бори против Гринчо Грончо во текот на целата епизода, кој пристигнува во Скотсдејл со целото семејство за да го помине Божиќ со Симпсонови.

Футурама

Сезона 1 еп 5 – Страв од роботската планета

Екипажот на планетата Експрес мора да направи испорака на Чапек 9, планета во која живеат само роботи и на кои луѓето се незаконски. Испораката е направена од Бендер, кој сепак не се враќа во бродот, но испраќа порака во која бара помош од Фрај и Леела затоа што тој е затворен под обвинение за сочувство со луѓето. Фрај и Леела одлучуваат да се симнат на планетата за да ја спасат, но се откриени и пробани. Willе успеат да избегаат благодарение на помошта од Бендер, која во реалноста никогаш не била во опасност.

Теорија на Биг Бенг

Сезона 6 еп 5 – Холографска возбуда

Стјуарт сака да има забава за Ноќта на вештерките во својата продавница, а Рај нуди да му помогне во организацијата и неговите пари. Шелдон и Ејми се обидуваат да најдат компромис и да одлучат за облеката на двојката за забавата за фустани за фустани за Ноќта на вештерките што и двајцата ја сакате. Пени ја посетува Леонард на работа за да види што прави и е толку фасцинирана од тоа што тие започнуваат да копираат во лабораторијата секој пат кога ќе се врати. Хауард секогаш зборува за фактот дека тој отиде во вселената и се однесува на тоа континуирано, без оглед на тоа што велат другите, кои веќе почнуваат да се бават со тоа; Бернадет му укажува на тоа и се чувствува многу лошо за тоа. Рака да го натера Хауард да го разбере неговото однесување потекнува од Буз Олдрин, астронаут многу години пред него.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!